Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettegek a csecsemős nővérektő...

Rettegek a csecsemős nővérektől! Hogyan kezeljem ezt majd?

Figyelt kérdés
Első szülésem után olyan bunkók voltak, hogy 4 napig egyfolytában sírtam. Enni sem tudtam, tejem sem lett az idegtől és a stressztől, na meg a bénázástól. Első nap kértem segítséget a szoptatáshoz, és nem voltak hajlandóak segíteni, merthogy mi nem megy ezen. Hiába kértem. Annyi volt a segítség, hogy jól megtépték a mellem, majd adtak egy befőttesüveget, hogy abba fejjek - csak hogy nem volt mit. Lényeg: mit tegyek? Nemsokára megint szülök, és már most gyomoridegem van, ha meglátok egy nővért. Félek a kiszolgáltatottságtól, a megalázottságtól. (Ja, a győri bababarát kórházról van szó...)
2010. jan. 8. 13:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
Én nem írok ennyi rizsát,csak szeretném hogy tudd együtt érzek veled és én is paráznék a helyedben. Nem tudom miért kell ilyen r.hadéknak lenni ezeknek! Ők választották a hivatásukat,nem kötelező semmi! Állítsák magukat alapjáratra.
2010. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
megértelek, detto, a többit már a többiek leírták :-)))
2010. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Dettó... Zalaegerszegi kórház, "bababarát" szülészet. Augusztusban császárral szültem, első baba. A tejem csak a 4. napon indult be, a lányom fél kilót fogyott. Szóltam a csecsemősöknek, hogy adjanak neki legalább vizet.(nagyon meleg volt) Válasz: "anyuka, a gyerek éhezik, miért nem eteti? Így nem engedjük haza!" Nem kaptunk egy korty vizet sem, anyukám hozott be utánunk egy üveggel. Iszonyat, ami ott folyik, én sírógörcsöt kaptam. Mikor bedurrant a mellem, jöttek, megtépték,ordítottam a fájdalomtól, alma nagyságú csomó lett benne. Totál idiótának néztek. Éjjel meg szóltak, hogy mérjem, hogy mennyit szopik, de azt már nem mutatták meg, hogy hogyan kell lemérni. Mikor meg lemértem, (rosszul) jól lecse.tek, hogy milyen béna vagyok. Alig vártam, hogy hazajöjjünk. Soha nem felejtem el azt a pár napot! Legközelebb biztos másik kórházban szülök!
2010. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem mindenki kézségesen segített másfél éve, mikor szültem, pedig fogadott dokim sem volt, sőt, egy hete költöztem a városba, tehát soha nem láttak előtte.

Amúgy minden nap megy a védőnő is , kérj tőle segítséget, ha az sem elég, hívd fel a körzeti védőnődet, és kérd meg, menjen be hozzád és segítsen.

Az idegességgel csak azt éred el, hogy most sem fog menni...

Nyugi, lazulj, lesz ott már szült anyuka is (március 2 körül én is:-) ők is segíthetnek!

2010. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát, ti is durva dolgokat éltetek át! Én pont attól félek, hogy mivel már szültem egyszer, még kevésbé fognak segíteni...
2010. jan. 12. 21:02
 26/26 anonim ***** válasza:
Hol szültél?
2010. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!