Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz ez? Egyik ismerősöm...

Igaz ez? Egyik ismerősöm szerint ha megszületik a kislányom és véres lesz egy kicsit a nunija nem kell megijedni, mert állítólag egy két napig ők is menstruálnak. Neki ezt mondta a csecsemős, mert ő így járt a lánnyal. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen ez így igaz... Nem kell megijedni egy idő után elmúlik
2010. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak egy kevés rózsaszínes folyás jelentkezhet amit majd a pelenkán is észrevehetsz, de ne úgy képzeld el mint amikor a felnőttek menstruálnak. Nem vér csak színes nyálkás kis mennyiségű tisztulás. És nem mindenkinél van, neki is ugyanúgy dolgoznak a hormonok mint neked.
2010. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha megnyomod a mellbimbóját, tej jön belőle. Ez komoly, az én lányom mensizett is, meg teje is volt.
2010. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ez nem menstruáció, hanem a felhalmozódott anyai hormonok hatása. Kiürül a szervezetéből a hormon és abbamarad a jelenség.
2010. jún. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ez meddig tart?
2010. jún. 27. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
urristen,ezt még sosem hallottam..:)23hetes lányos km
2010. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 05:48 vagyok


Nekem ilyen nem volt egyébként, mármint vérzés, csak a mellei voltak a lányomnak a szülés után néhány napig duzzadtak. (egy éves a lányom)

Az ismerősöm kislányánál vagy 2x fordult elő színes váladékozás, de ezt nehogy bő vérzésnek képzeljétek el! Barnás színes folyásszerűség.

Ja, és náluk nem is szülés után volt közvetlenül, hanem pár héttel később. A doki szerint a szoptatás alatt ez lehetséges.


És ha már itt tartunk, kislányoknak is lehet hüvelygyulladása, a lányom 3 hónaposan szedte össze. Nem tudom hogyan, amikor kezet mostam pelenkázások előtt.

Onnan jöttem rá, hogy ordított, amikor pisilt. Alig pisis pelenkákat szedtem ki alóla, bő vízzel mostam a nuniját és utána kicsit elcsendesedett. A gyerekorvos mondta, hogy mi a baj.

3 nap alatt kezeltem ki, nem volt baj, de ilyen is van.


Ja, és létezik hüvelyösszenövés is, figyeljetek a kislányokra, sajnos egyre több ilyet hallok.


Bocs, ha off is volt, de ezekről nem beszélnek sehol.

2010. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!