Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnátok tapasztalatotok a...

Leírnátok tapasztalatotok a csecsemős nővérekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen : negatív, pozitív. Esetleg alátámasztanátok konkrét példákkal? Köszönöm!
2010. nov. 30. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én az Áekben szültem és nekem pozitív véleményem van!velem nagyon rendesek voltak,odafigyeltek,külön odajöttek hozzám elsö peluscserére és mutata a növérke,h hogyan és mit csináljak,hogyan kezeljem a köldökcsonkot,stb...

segítettek minden alkalommal a szoptatásnál, mivel iszonyat aluszékony volt a babám!volt,h hárman ébresztgettük a gyereket 3/4órán át,h cicizzen!nekem csak jó tapasztalatom van e téren,remélem neked is az lesz,hisz az első napok azok nagyon meghatározók tudnak lenni

2010. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

SOTE II. 2009. október.

Nekem pozitív, egy kedves hölgy bejött, megmutatta hogy kell pelenkázni, köldököt ápolni, és mondta ha bármi kérdésünk lenne, szóljunk nyugodtan. Mindig mikor vitték fürdeni a kicsiket, vagy hozták Őket "kiosztani" normálisak és kedvesek voltak.

Lehet hogy csak jó brigádot fogtam ki, vagy nem tudom, de nekem ennyi tapasztalatom volt velük a 3 bent töltött napban.

2010. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

kicsit régebbi az élmény, de talán nem változott a helyzet. Uzsoki kórház 2006


Nagyon pozitív a véleményem, mindenben segítetek a növérek. Még a hazaindulás előtti nap külön szólt is az ügyeletes nővér, hogyha bármi kérdésem van, menjek be a nővérszobába és segít. Így is volt. Onnantól kezdve, hogy milyen ruhába vigyem haza, odáig, hogy pontosan hogy is fogjam meg fürdetéskor a picurt, minden kérdésre válaszolt. Utólag is köszönet neki.

2010. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem sajnos nagyon rossz tapasztalatom volt. I.nőgyógy.Baross. Nem sikerült a szoptatás, kicsit több segítség kellett volna, de azt nem kaptam. Konkrétan azt sem tudtam, mennyit, hogy, stb. Miután nagy nehezen jött vmelyik segíteni felrakni a gyerkőcöt cicire, mire annyit mondtam volna hogy nyikk, eltűnte magát. Gondoltam megpróbálnám egyedül a felügyelete mellett. Volt olyan, hogy hagytam a gyerkőcöt szopizni. 45 percig. Nem tudtam azt sem, meddig lehet. Vérhólyagos lett a cicim.Aztán meg is kaptam: "Anyuka! Nem 45 percig kell szoptatni! "Köszi. Aztán már szoptatni sem tudtam... Az önbizalmamat is aláásták. "Ilyen mellbimbóval?"Pokol volt az a 3 nap. Hatalmas szerencsém volt, hogy 3 hetesen még nem adtuk fel. Egy szoptatási tanácsadó segítségével eljutottunk a Szt.Istvánba. (szoptatási ambulancia)Azóta is szopizik a babám. Már elmúlt féléves. Bocs, kicsit hosszúra sikeredett. Én sajnos a negatív véleményt erősítem. Azt vártam volna, hogy türelmesebbek legyenek. Mivel gyakorlatilag senkim nem volt, akire számíthattam...

2010. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak! Örülök, hogy (eddig) több a jó tapasztalat, én nagyon rosszakat olvastam, hasonlót is pl amit az utolsó írt. Éppen ezért tartok egy kicsit tőlük.
2010. nov. 30. 22:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Akár hogy is lesz, azt a pár napot ki fogod bírni, és kérdezz, kérdezz mindent, amit nem tudsz vagy nem vagy biztos. Ne érdekeljen h milyen a stílusa ha netán egy undok nővért kapsz ki. De ez a dolga, Neked pedig hogy kérdezz bármit, ami a babád ellátásához szükséges. Az a pár nap eltelik, aztán otthon majd jön a védőnő és segít.

Minden jót!

2010. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
I. nőgyógy Baross. részben megerősítem. 3 -at szültem ott, javulnak, de még mindig inkább nem jó, mint jó. mivel központi kórház gondolom nekik sem egyszerű a mindennapi logisztika. sajnos a szoptatás esetében nagyon a nyakukra kell járni, hogy segítsenek. és soha de soha nincsen jókedvük, mindig rosszkedvűek. ez valahogy nem megy nekik, de úgy tudom máshol sem.
2010. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc. Elég mufurc volt a legtöbb csecsemős, de attól is függött, hogy ki hogyan szólt hozzájuk! Ha kedvesen, kérve, akkor segítettek, sőt, előbb-utóbb kedvessé is váltak :)

/a szobatársam meg nem győzte szidni őket, neki valahogy nem sikerült megtalálni a megfelelő hangot, stílust/

De mindenhol úgy van,. hogy ha kérdezel, segítenek.

2010. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem túl jók a tapasztalataim,7 hete szültem.A babák éjjel nappal velünk voltak,csak fürödni és orvosi vizsgálatra vitték el őket.Többször volt,hogy éjszaka ruhát kellet volna cserélni,mert lepisilte,előrevánszorogtam babával a csecsemősökhöz(nem volt közel)ki volt írva,hogy "gyermekágas szobában vagyunk"persze,végigjártam az egész osztályt,sehol senki...1 óra elteltével becsengettem,és álmosan,kócosan került elő a nővér De a legszebb az volt,mikor egy másik babát akartak ideadni,mert csak a keresztnevét nézték...
2010. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
DEOEC Nálam 10 pontból 10-et kapnak. Mindenben segítettek.
2010. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!