Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik természetes úton...

Anyukák akik természetes úton szültetek kicsit indiszkrét kérdés de örülnék ha őszintén válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval érdekelne mennyire viselt meg "odalent" benneteket a szülés? Első babámat várom, 28 éves vagyok és hát kicsit félek. Bár sok hüvelyt nem láttam még a sajátomon kívül, szerintem nem tartozok azok a "szűk" lányok közé, de azért olyan átlagosnak gondolom magamat. Szülés után nektek hogyan alakultak a dolgok odalent? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy kit hogy vágtak, repedt, varrtak mert az gondolom idővel begyógyul, inkább arra lennék kíváncsi konkrétam milyen "maradandó"változásokat okozott a szülés, ha okozott egyáltalán. Anyumnak mikor erről beszéltem (két gyereket szült) kiröhögött, hogy ettől ne parázzak ugyanúgy visszaáll máskülönben nem szülnének a nők és nem kellenének utána senkinek. Olvasom néhol hogy ezért mennek tönkre kapcsolatok, de olyan mintha sok nő csak erre akarná fogni a rossz kapcsolatát. Szóval kérdezném itt hogy első gyerek után kinek mi változott?
2014. márc. 7. 15:36
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Hát nekem mellem sajnos nincs, olyan szinten hogy melltartó méretet se tudok mondani:)80A, ha van olyan fogalmam sincs de tényleg nagyon kicsi. Most viszont megnőtt a terhesség alatt, nem nagyon, de legalább tudom mi az a dekoltázs ha nem is olyan nagy:)Örülnék ha ilyen maradna, de gondolom nem fog..:(A mellem egyébként sose zavart, hogy kicsi, viszont a hasamat szeretem nagyon és rossz lenne, ha nagyon kirepedezne:(
2014. márc. 8. 10:41
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fog maradni a cicid :)

A hasam... Én sajna nem hordhattam hasszorítót, mert PUPPP-s lettem (szülés után jött ki közvetlenül), így egy kicsit lógicsál alul. :(


A szétrepedés ellen kend szorgalmasan (lehetőleg valami természetes cuccal, a Palmers stria elleni krémét sokan dícsérik), de ha mégis zebra pocid lesz, lézeres kezeléssel el lehet majd halványítani (mert nem csak a kenegetésen múlik, hormonális és genetikai okai is vannak a striák kialakulásának)

2014. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia! ELső kérdésedre: Nekem szűkebb lett a bejárat, de nagyon sokáig fájt az együttlét, mert a húgycsövem is megsérült, amit senki nem hitt el, de emiatt az együttlét nagyon fájdalmas volt. Sajnos a szoptatás nálam olyan hatású, hogy egyáltalán nem kívánom a szexet tőle. Évekkel ezelőtt a fogamzásgátló tablettákkal is ugyanilyen gondom volt (ugyanaz a hormon van bennük) és csak akkor jött vissza a libidóm, mikor abbahagytam, illetve amikor most másodszorra is várandós lettem, így kiegyenlítődtek a hormonok. Igaz, hogy még most is szoptatok, de most végre jó a szex. Azért írtam le, hogy nem csak a fizikai részén múlik. A hasam sokáig lógott, talán 10 hónapos korára, vagy még később állt vissza, szép lassan. Most 13 hónapos a babám és 13 hetes terhes vagyok, a hasam lassan nő és mondhatni szinte annyira feszes, mint első terhességnél. A striákra sajnos én nagyon hajlamos vagyok, lettek is, de nem maradtak lilák, szépen elhalványultak, nem feltűnő.
2014. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!