Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik természetes úton...

Anyukák akik természetes úton szültetek kicsit indiszkrét kérdés de örülnék ha őszintén válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval érdekelne mennyire viselt meg "odalent" benneteket a szülés? Első babámat várom, 28 éves vagyok és hát kicsit félek. Bár sok hüvelyt nem láttam még a sajátomon kívül, szerintem nem tartozok azok a "szűk" lányok közé, de azért olyan átlagosnak gondolom magamat. Szülés után nektek hogyan alakultak a dolgok odalent? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy kit hogy vágtak, repedt, varrtak mert az gondolom idővel begyógyul, inkább arra lennék kíváncsi konkrétam milyen "maradandó"változásokat okozott a szülés, ha okozott egyáltalán. Anyumnak mikor erről beszéltem (két gyereket szült) kiröhögött, hogy ettől ne parázzak ugyanúgy visszaáll máskülönben nem szülnének a nők és nem kellenének utána senkinek. Olvasom néhol hogy ezért mennek tönkre kapcsolatok, de olyan mintha sok nő csak erre akarná fogni a rossz kapcsolatát. Szóval kérdezném itt hogy első gyerek után kinek mi változott?
2014. márc. 7. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Háromszor szültem, egyszer változatlan lett, egyszer tágabb, egyszer szűkebb. Azt hiszem, ez a szerencsén múlik. Az intim tornát egyébként javaslom, mert szüléskor előfordulhat méhsüllyedés vagy hólyagsérv, és ezzel megelőzhető.
2014. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem kinézetre más lett, szerintünk (férjem és én) egy kicsit a húgycsövem is lejjebb került. Viszont a szex jobb lett, mert nekem kevésbé fáj azóta. Előtte nagyon szűk voltam, így rengeteget szenvedtünk, de azóta jobb lett. Most sem veszik el bennem a férjem, de rugalmasabb a hüvelyem és így kevésbé fáj az együttlét. Mondjuk én közöltem az orvosommal, hogy a gátmetszés után nem kell túl szűkre varrni, a híres-hírhedt férjcsomót hagyja ki, különben megbolondulok.
2014. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 lcs ***** válasza:
90%
kétszer szültem, de nem érzem, hogy történt volna "maradandó károsodás" :) igaz, hogy szűkebb nem lett, de azért normálisnak érzem, a férjem sem panaszkodott :) mondjuk azért most a második szülés után mikor először megjött, akkor csodálkoztam, hogy a nagy méretű tampon nem tűnt valami nagynak...:) bocsi, kicsit gusztustalan, csak úgy érzékeltetni akartam, hogy ilyen nemű változást észleltem...:)
2014. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem egy halvány heg maradt, de a férjem szerint, ha nem tudná, hogy ott van, nem is látná. Amúgy nincs változás szerintem a "minőségben". Én is nagyon tartottam tőle, hogy jajj mi lesz, de semmi :)

Ja, én még csak egy gyereket szültem.

25N

2014. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nálam sem történt semmi változás :) férjem se panaszkodott és én se vettem észre semmit... anyukádnak teljesen igaza van! :) nincs mitől tartanod... :)
2014. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Csak egyszer szültem eddig. A gyerek sem volt nagy. Szóval olcsón megúsztam mert nem maradt semmi nyoma egy apró alig látható hegen kívül. Jó nyilván nem úgy néz ki mint egy szűz p..ci (30-40 évesen már amúgy sem olyan), de azért nem lifeg benne semmi :D Érzésre is mondjuk 90%-ban ugyanolyan mint régen, a szexben egyáltalán semmi változást nem érzek. Annyi a változás, hogy most ha alulról nézem magam, akkor látszik a hüvely bejáratánál a szűzhártya maradványa, előtte meg nem látszott. Nem volt inkontinencia problémám, és minden a helyén van. Mondjuk rendszeresen intim tornázom. Lehet hogy az is használ valamit. 28 éves vagyok amúgy szintén.
2014. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az intim torna tette rendbe. Őszinte leszek: belém egy tankhajó is tolathatott volna fel sem tűnt volna!:-D

Na jó,ez akkor nem volt ilyen vicces! 6hónap legalább kellett,hogyaztmondhassuk a férjemmel,hogy most már valamennyire ok.odalent. 4éve szültem,intimtornázom és mondhatni,hogy jobb a szex azóta!:-)

Szóval semmiképp ne keseredj el,mert rendbe lehet hozni!

2014. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
egy tampon se fért be utána, és ez nem túlzás... úgyhogy jött a helyreállító műtét
2014. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én majdnem 4 kilós babát szültem, annyi a változás, hogy a férjem szerint egy kicsit tágabb lettem, de nem annyira, hogy ez gondot okozzon.
2014. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia. Azért én is elmondom a végeredményt: én sem voltam olyan hű de szűk és be is voltam parázva rendesen, mi lesz szülés után.. Ha tágultam is, akkor egy keveset esetleg, a szex az kb. ugyanolyan. Bár a fiam alig volt valamit a szülőcsatornában, gyorsan megszületett, 3630 g volt. Könnyű szülés kívánok Neked is!:)
2014. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!