Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házimunka köszöntet érdemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házimunka köszöntet érdemel vagy természetes?

Figyelt kérdés

Amikor a férjem elmosogat, kitereget, kitakarít vagy más házimunkát elvégez, mindig megköszönöm neki.

Amikor viszont én csinálok valamit, köszönetet sosem kapok érte, mintha észre se venné, hogy a koszos ruhái a szennyesből mosás és teregetés után a szekrénybe vándorolnak.

Nálatok hogy van? Érdemel a nő köszönetet a munkájáért vagy ez olyan apróság, hogy szóra sem érdemes?


2013. dec. 15. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

természetes, mi mégis megköszönjük egymásnak

oda-vissza

2013. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mindkét fél köszönetet érdemel, vagy egyik se. Az nem tetszik, hogy az egyiknek meg van köszönve, a másiknak meg nincs.


Tehát vagy te ne köszönd meg és vedd természetesnek, vagy te is várd el a köszönetet (de akkor mondani is kell neki).

2013. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Minálunk senki sem köszöni meg a másiknak. De én, (Férj) is ugyanolyan rendszerességgel kiveszem a részemet a házimunkából. Szerintem természetes dolog a házimunka. Mindkét fél számára.
2013. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szoktam neki mondani, hogy hahó hogy került a ruhád tisztán vissza a szekrénybe, köszönd már meg. De akkor mondja, hogy akkor most a következő 60 évben minden nap köszöngessen meg mindenféle házimunkát? Pedig nekem jól esne.
2013. dec. 15. 10:23
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

ebben az esetben te se köszönj meg semmit...mert akkor a köv 60 évben ha valamit megcsinál, akkor hálálkodnod kell? a férjed szerint nem, akkor ne tedd..


1.

2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
A házimunka közös feladat. Én nem szoktam neki megköszönni, ő sem nekem. Szerintem természetes, hogy megcsináljuk, különben hogy nézne ki a lakás.
2013. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem szokás nálunk megköszönni csak akkor, ha valaki a "masik" munkáját végzi el. Pl nálunk a mosogatás, vasalas, fürdőszoba takarítás mindig az enyém, ha valaki mas csinálja meg,akkor kor megköszönöm neki. A parome a kert, a szemet, ha mas csinálja meg, megköszöni. Anyósomé a mosás es a porszívózás, o is megköszöni, ha mas megcsinálja helyette. De a saját munkankert nem jár kulon köszönet. Eleg hülyén is jonne ki, ha neki állnának megköszönni....
2013. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

persze, hogy természetes, de azt is megköszönöm, ha odanyújtja a sót...:D nálunk így természetes, hogy értékeljük egymás erőfeszítését:)

/főleg, hogy mindketten gyűlölünk takarítani, de a tisztaságot szeretjük/

2013. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Én nem szoktam sose megköszönni es o sem, ha elvégezzük az ALAPVETO dolgokat otthon.

Nem esik le a gyűrűje a férjemnek, ha elmosogat vagy esetleg kiporszivozik. Sot!!!volt, hogy a furdot-wc-t o takaritotta ki egy szo vagy keres nélkül! Ezen mondjuk meglepődtem, de mai napig lazán nekiáll surolni, ha ugy adódik.

Ez olyan, mint a gy.neveles..azert, mert megcsináljuk, attol meg ugyanugy kötelessége foglalkozni es tanitania neki is a gyermeket, nem csak az anyának. Bar szerencsere Nála alapvetoek ezek a dolgok es osszerakhatom a két kezem, amiert anno a sors ugy hozta, hogy totalkaros lett miattam az autója ;)))

2013. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Vannak automata emailek. Beállithatná, hogy a következő 60 évben minden nap kapsz egy emailt, hogy köszönöm a mai teendőket.
2013. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!