Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni fél év után! Ez természetes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
ha te nem érzed annak akkor a ti esetetekben, nem az.
2013. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Engem 4 hónap után jegyzett el, de nekem ez természetes volt, azóta már össze is házasodtunk :) Ha nem vagy biztos magadban, vagy benne, várjatok még kicsit szerintem!
2013. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez semmilyen esetben sem az! Még nem is ismer. Előbb járjatok még, éljetek együtt, és ha 1-2 év után is működik, akkor...
2013. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

Istenem, most komolyan azért kellett lepontozni, mert szerencsémre sikerült megtalálni az Igazit??? Szánalmasak vagytok, kedves trollok, kívánom, hogy ezen kívül is érjen végre Titeket is egy kis öröm az életben :D

2.

2013. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Semmi természetellenes nincs benne. Persze nem tudjuk, hogy te hogy állsz ezekhez a dolgokhoz, mennyire ismeritek egymást, esetleg együtt is éltek-e már.

Egyedül azt tudom mondani erre, hogy ilyen lépésre az ember akkor szánja rá magát általában, ha kész a házasságra. Ha ti így érzitek, akkor minden rendben van.

2013. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem fél év édes kevés. Akkor még nem ismered a teljes képet, csak a jó oldalát nagyrészt. Szerintem felelőtlenség. Bár manapság már semmit se jelent egy házasság sem, nemhogy egy eljegyzés, sajnos. Vannak olyan szerencsés kivételek, mint az egyik hozzászóló is, nekik gratulálok mert összejött, de szerintem a többségre ez nem igaz. Nem láttad még egy csomó helyzetben, nem ismered a gyengébb oldalát, lehet még a családját sem annyira jól. Pedig ezeket fontos lenne megismerni még mielőtt házasságon gondolkodtok. Szerintem ne kapkodjátok el. Ha két év után is még el akar még jegyezni akkor hajrá.
2013. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk 4 hónap után volt az eljegyzés, azután együtt éltünk 2 hónapot és meg volt az esküvő is. 2 év telt el azota, lassan tervezzük az első gyerekünket is :)
2013. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Engem is 4 hónap után jegyzett el, akkor 3 hónapja éltünk együtt. Rá másfél évre esküvő, azóta is töretlen a szerelem:)
2013. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

Én sem jegyzek el senkit 4 hónap után. Furcsa lenne addig eljegyezni valakit, amíg nem ismerem igazán. De ahogy előttem is írták, van akinek ez bejött.


Az egyik haveromnak az egyetem alatt sikerült vagy 3 lányt eljegyeznie. Most épp a negyediket keresi.

2013. nov. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem természetes.Leginkább nem is gondolják komolyan ezeket az eljegyzéseket, már tisztelet a kivételnek, de az meg kevés.

Szóval, ilyenkor mindenki annyira szerelmes, és mindenki azt hiszi hogy megtalálta élete párját, csakis rózsaszín ködöket és szívecskéket lát, így eljegyzi a párját... holott nincs tisztába azzal ez mennyire komoly döntés, ( kellene hogy legyen ) és azt hiszi ezzel ő kimutatja a nagy szerelmét a másik iránt.

2013. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!