Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni fél év után! Ez természetes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Igazábol egy hónap után össze költöztünk (tudom ezért furának tartotok)de viszont szerencsére nagyon jol kijövünk a párommal is és a szüleivel is!!Velük lakunk még!!
2013. nov. 14. 17:28
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha kételkedsz, ne mondj igent, ilyen egyszerű. Bár akkor valószínűleg azt a kapcsolatotok nem fogja kibírni.


Engem 1 hónap után jegyzett el a férjem, és másfél év után össze is házasodtunk. Azóta eltelt 2 év, és minden csodás:) babát is tervezünk. Egy percig nem voltak kétségeink!


Nem megszokott, bár nem is olyan ritka. A férjem előtt, engem 20 évesen jegyzett el az akkori barátom, akkor 3 hónapja voltunk együtt, de 10 hónap után szakítottam. Mert miután igent mondtam, nagyon megváltozott.


Ne mondj igent, ha nem érzed úgy, hogy így kell lennie és kész.


27/N

2013. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ohh,nagyon szépen köszönöm,és szeretném én is csak nem tudom ki hogy fog rá reagálni?!
2013. nov. 15. 16:52
 14/25 anonim ***** válasza:
41%

nem tök mindegy ki mit mond rá? az a fontos hogy ti boldogok legyetek, és úgy érezzétek, hogy ez a helyes.


az én férjemet is le akarta beszélni az egyik ismerőse, hogy elvegyen, mondván , még egy csomó csaj van akit nem dugott meg....amúgy 22 volt amikor elvett.


de a férjem egyszerűen nem ilyen. érzelmesebb fajta:) mikor ezt a dolgot meghallottam, szívesen felpofoztam volna a kis görényt. mi a f...sz köze van a dologhoz, és milyen jogon ugat bele, és milyen alapon akar nekem keresztbe tenni? az esküvőre se lett meghívva. csak hogy érezze a törődést....azóta is csak akkor beszélek vele, ha nagyon muszáj. a férjem meg amúgy se kedveli különösebben.

2013. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%
Szia nekem 7 hónap után már az esküvő is meg volt,és most leszünk 25-én 18 éves házasok.
2013. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Ne 20 évvel ezelőtti példákat hozzatok fel, akkor teljesen más világ volt. A mostani huszonéveseket vegyétek alapul.
2013. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
szerintem egy eljegyzes nem akkora szam, mint egy eskuvo. latod hany ember mondja hogy 1.5 ev mulva volt csak eskuvo, tehat nem azt jelenti hogy eljegyeznek, hogy egybol hozza is mesz. szerintem ha egyutt eltek, es boldogok vagytok, mondhatsz igent, ha ugy erzed.:) sok boldogsagot nektek!:)
2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
De azért a mai 18-22 évesek példái is nagyon tutik. " Engem 2 hónap után jegyzett el a párom és ennek már 2 éve és jól megvagyunk", és hasonlók... FÚ MEKKORA EREDMÉNY, EMBER! Majd 10 év múlva esetleg hirdetheted, hogy nektek bejött, 2-3 évig általában totálisan vak szerelemben él az emberek többsége, normális, hogy jól megvannak.
2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ó, örök humor forrása ez a topic. Senki sem olvas statisztikákat? A házasságok 2/3-a válással végződik, jönnek itt az 1-5 éves házasságaikkal a kislányok, de a számok sajnos makacs dolgok. Ha tippelnem kéne, akkor a 11-es házisárkányra tennék nagyobb összeget. Aztán ketteskére, aki azt hiszi, hogy mindenki irigyli őt, amiért fejest mert ugrani az ismeretlenbe. Persze ez pár sor alapján csak vicc.


Senki sem írta, de miért nem kérdezed meg a párodtól? Neked kellene tudnod, van-e/mekkora a szülői nyomás, hány évesek vagytok <- ennek függvényében volt-e már komoly kapcsolata, mennyire féltékeny típus? Aztán magadnak is felteheted a kérdést, hogy ő az akivel le akarod élni az életed vagy csak a statisztikát akarod növelni? Utána is lehet még húzni/nyújtani egy rossz kapcsolatot, házassággal, gyerekkel. Az én baráti körömben is vannak olyanok akik két év alatt lezavarták az egész hacacárét az ismerkedéstől a gyerekig. Igaz, ott már ketyegett az óra. Egy szó mint száz, van akinek ez természetes és van akinek nem. Van akinek az is természetes, hogy 10%-ra CHF-ben hitelt vegyen fel autóra 10 évre. Neked kell tudnod. Ez kb. olyan mint a házassági szerződés azon is hosszasan lehet vitatkozni. EQ vs. IQ.

2013. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

A statisztika piszokul nem lényeg. Nekem aztán hót mindegy, hogy valakik pár év után elválnak minden kis hülyeségért (is). Az az ő nyomoruk....nem kéne pár éves házasságokat ledegradálni... mégis hogy a francba mondjak magaménak sikeres 10+éves házasságot, amikor még csak 2 éve vagyok házas mert 27 éves vagyok, nem 35...


Egyébként egyik barátnőm 10 éve van a férjével, 6 éve házasok 3 gyerekkel. És nagyon boldogok. Tessék.


27/N

2013. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!