Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél lehet választani,...

Szülésnél lehet választani, hogy természetes úton, vagy császárral akar valaki szülni? Illetve szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Sztk-s dokinál nem!

Fogadottal viszont meg lehet állapodni császárban, bár azért a normálisabbnak ott is kell egy ok,hogy miért nem természetes a szülés!

2013. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

én természetes uton szültem 21 évesen,semmi gond nem volt,fájdalomcsillapitó nélkül.

bármikor újra szülnék.szerintem más megszülni egy gyereket,meg más hogy felvágnak utana odaadják.

én biztos el lennek keseredve ha császárral kellene szülnöm.

2013. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem lehet választani. De van az a pénz. Vagy magánklinikán szül az illető és akkor ott választhat.

Vagy az orvosát "kéri meg" . Vannak olyan orvosok akik még így sem császároznak ok nélkül, de akkor a kismama megy tovább más orvoshoz amíg vki el nem vállalja kellő pénzért. Hamar talál olyat.

2013. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Naponta van egy ilyen kérdés. Ráadásul mikor kiírod a hasonlókat is felajánlja. Olvasd el. A napi újrakérdezés csak arra jó, hogy az egyébként viszonylag békés kategóriában mindenki egymásnak essen.
2013. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Hivatalosan nem. Egyébként pedig, ahogy az eddigi hozzászólók írták, pénzért bármit lehet.

Melyik jobb? Én szültem mindkét módon: nekem a természetes szülés sokkal jobb volt, mint a császár. (közben, és utána is)

2013. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van annyi pénz, persze. DE szerintem tévhit, hogy egy nyílt hasi műtét egy leányálom. A természet megoldja, hogy minden simán menjen, én ebben hiszek. Mindenkinek jobb, ha úgy történik minden, ahogy "ki van találva", mesterséges beavatkozások nélkül. Aki nem így gondolja, tegye másképp, engem a vészhelyzeten kívül semmi nem vesz rá ilyen szamárságokra.
2013. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

21 és 26 évesen szültem a gyerekeimet. mindkettőt természetes úton, indítás, rásegítés nélkül, fájdalomcsillapítókat mellőzve, amolyan ősember stílusban.


A másodiknál közel voltam a császárhoz, mert nagyon lent volt a méhlepény, de aztán ahogy nőtt a pocak, a méh meg minden más, "elmászott" annyira, hogy szabad legyen az út a normál mód előtt.


Nem akarok több gyereket, de ha úgy alakulna, ugyancsak a természetes szülést választanám és utólag sem bántam meg, hogy mindkétszer így szültem.


Mondom ezt úgy, hogy mindkétszer vágtak, a második baba pedig nagyobb volt, mint amekkorának jósolták, így hiába vágtak, a kis kedves még repesztett is a másik irányba.

Nem kellemes, de százszor inkább ez, mint egy bazi hasi műtét.

2013. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Persze hogy lehet mintahogy a vakbelmutetet is lehet kerni

A beteg rendel a doki vag.

A csaszar egy eletmento surghossegi beavatkozas nem kinai menu amit kerni lehet.

Csaszar veszkijarat ha a baba vagy amama nem tud normalissan szulni ill beteg.

2013. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, miért akarsz választani?! A normál szülés jobb, egyértelműen. Mivel arra lettünk tervezve. Császár csak életveszélyben. Nekem a második gyereknél ott lebegett a császár a fejem felett ( farfekvés), de nagyon nem akartam. Aztán, mire elfogadtam, megfordult a gyerek :)
2013. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Nem kívánságműsor.. De van az a pénz amiért indokolatlanul császároznak!

Mondom ezt úgy hogy csípőficammal nem volt indokolt a császár nekem, spontán szültem.

2013. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!