Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni fél év után! Ez természetes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lényeg, csak van. Látom leszűrted a lényeget... Az egészet arra írtam, hogy "persze, házasodjatok össze 1 év után, mi is már 2 éve házasok vagyunk". Rövid fejszámolás után arra is rájöttem, h a barátnődet nem fél év után jegyezték el és/vagy házasodtak össze. Neked meg sok sikert, nem minden házasság végződik válással:)
2013. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
mi se azonnal házasodtunk, csak másfél év után...:)
2013. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. nov. 20. 16:45
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ketteske vagyok...


Szerinted az ismeretlenbe ugrottam fejest? Amiatt vártam a férjemre, és nem mentem hozzá az első barátomhoz?(pedig ő is el akart jegyezni...)Képzeld, kivártuk a hullámvölgyeket, a nehézségeket is, hogy akkor hogyan tudunk együtt élni, miként tudjuk megoldani a felmerülő problémákat, és akármekkora rossz is jött(és jött, hiszen külföldre költöztünk,stb),és sosem akartuk elengedni egymás kezét...Egyszerűen érzem, hogy Ő az, aki kell, neki meg én. Lehet másnak ez gyors tempó, de mi így éreztük és érezzük a mai napig helyesnek.

Valaki még azt is írta, hogy miért hozzuk fel példának a pár éves házasságokat...Szerinted akik 30-40 éve házasok, hogyan jutottak el oda? :D

Azzal jönni, hogy hány házasságra hány válás jut, eléggé vicces, mert az statisztika, semmi több, nem lehet leszűrni abból, hogy egy adott házasság milyen lesz...A kérdező mit is beszéljen meg a párjával, ha a párja kijelentette, hogy el szeretné jegyezni, vagyis ez a szándéka, emiatt írtam, hogy hallgasson arra amit érez, mert például nekem mindig bejöttek a megérzéseim, sosem csalódtam, ha azokra figyeltem. Ez nem boszorkányság, csak ki tudná jobban, hogy mit akarsz, ha nem te? :)

Szóval: Kérdező, hallgass a szívedre, és ne törődj senkivel :) Akármi is lesz, nagyon sok boldog évet kívánok Nektek :)

2013. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez annyira nem fer !!! :(((

Bezzeg engem két év után nem szándékszik...

ÓÓÓÓ !!!

2013. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!