Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki egyáltalán nem félt a szüléstől?

Figyelt kérdés

Még a végén sem?

A császárral riogattak a lepény helyzete miatt, és most kiderült, hogy végre jó helyre került. Nagyon boldog vagyok. Egy szemernyi félelem sincs bennem a szüléssel kapcsolatban. Vajon ez végig így maradhat? Úgy érzem, a orvosom segítségével mindenre képes vagyok. 20 hetes kismama


2014. febr. 10. 19:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én egy vetéléssel,1,5 év sikertelenség után,mütéttel,plusz egy nem tul problémamentes első trimeszterrel a hátam mögött nem félek a szüléstől, sem attol hogy nekem valami bajom lesz. A babát hogyne félteném. De a szülésre vonatkozott a kérdés.

19es

2014. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, igen, tényleg konkrétan a szüléshez kapcsolódott a kérdésem, egy kismamának ezernyi oka lehet az aggodalomra.

A válaszokat szerintem vissza fogom olvasni majd a véghajrában. :)

2014. febr. 12. 08:33
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy a szülésre vonatkozott a kérdés, csak arra szerettem volna rámutatni, hogy a szüléskor a fájdalomnál szerintem lehet rosszabb. Én sem azért félek a szüléstől, mert "nem jön ki a baba", hanem azért, mert apró "hibák" miatt is történhet tragédia. Persze tudom, hogy ez a ritkább verzió, de az érintetteket ez nem vigasztalja. Nálam sajna ez nem "természetes aggódás", hanem félelem. De természetesen ez az én bajom.
2014. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
elsőtől nem féltem, egy picit sem! azt mondták majd a következőtől félni fogok, mert tudom mi vár rám, nem így lett, és most vagyok 37 hetes a harmadikkal, most sem félek, nagyon várom azt az érzést amikor először megláthatom a babámat.
2014. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hátha valaki olvassa és pont jól jön. 40+1 hétre megszületett a kisfiam, aki nagyon hamar, az erős fájásoktól számított 1 órán belül meglett.

Nem féltem a szüléstől a végén sem, sőt emlékszem, hogy a fájások között úgy fel voltam dobva, hogy a szülésznőmnek is kijelentettem, hogy nem félek, inkább izgatott vagyok. :)

Nem leányálom szülni, de összeteszem a két kezem, mert tényleg gyönyörű szülésem volt.

2014. okt. 17. 21:44
 26/27 A kérdező kommentje:
Már 3,5 hónapos a babám. Hátha félreérthető voltam.
2014. okt. 17. 21:45
 27/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Az én kislanyom mingyart(par nap)7honapos. terminustullépés miatt befektettek,annyi szülést hallottam hogy elkezdtem félni,de akkor mar izgatottan vártam is mert mar a kezemben akartam látni. Majd a 42.héten inditották sikertelenül. Akkor, mindegy volt elszállt a félelmem. Császár lett a vége. Apás szülést terveztünk,rettegtem a császártol. Mire a férjem beért mar toltak ki a műtőböl. Ugyhogy nagyon nem volt jo élmény. igy a következötöl aztmondom,félek. Örülök hogy neked pozitiv élmény volt. Bár mindenkinek az lehetne. Jo babázást

19#

2014. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!