Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki egyáltalán nem félt a szüléstől?

Figyelt kérdés

Még a végén sem?

A császárral riogattak a lepény helyzete miatt, és most kiderült, hogy végre jó helyre került. Nagyon boldog vagyok. Egy szemernyi félelem sincs bennem a szüléssel kapcsolatban. Vajon ez végig így maradhat? Úgy érzem, a orvosom segítségével mindenre képes vagyok. 20 hetes kismama


2014. febr. 10. 19:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
20 hetesen még énsem féltem :))
2014. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Én! :)

41. héten szültem, soha 1 percig sem féltem.

Magzatvízszivárgással mentünk a kórházba, mikor közölték, hogy azonnal kötök be az oxitocint, szülni fogok, akkor sem ijedtem meg, helyette izgatottság fogott el.

Tudtam, hogy minden rendben lesz és könnyen fogok szülni.

Így is lett.

Minden csak felfogás kérdése, a félelmeiddel csak önmagad blokkolod.

2014. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
En is igy voltam mint a masodik, azzal a kulonbseggel, h nekem rosszul sikerult a szules egy komplikacio miatt.
2014. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
En! :) en sem feltem.egy percig sem.en egesz terhessegem alatt csak arra gondoltam hogy termeszetesen szeretnem megszulni a kisfiamat.de az elet mashogy hozta.6ora vajudas utan a doki azt mondta nincs mire varni mert 1 centit sem tagultam.azt mondta indulunk a mutobe.mondtam rendben es meg akkor sem feltem.es jobb is volt igy.nem paraztam semmin,nem idegeskedtem hogy jaj milyen lesz fajni fog e .alig vartam hogy az eletem legszebb ajandekat a kezemben tartsam
2014. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem féltem, nem vártam. Amikor éles lett a helyzet akkor izgatott voltam és vártam már, hogy vége legyen és kint legyen a kisfiam. Ez első gyereknél volt. Most a második babával 20. hétben járok, nem mondhatom el ugyanezt, de próbálok nem foglalkozni a dologgal.
2014. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Tunde1983 ***** válasza:
en nem feltem, mert nem tudtam mitol kell felnem. aztan mikor eljott az ido, nem felelmet ereztem, hanem csodas erot, amire nem hittem volna, hogy kepes vagyok. az egyetlen dolog, amitol ugymond tartottam, hogy minden rendben legyen a fiokammal, es velem is, szules alatt es utana is.
2014. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, nem félek a fizikai fájdalomtól. A szülésem nagyon nehéz volt, nem tágultam, oxit kaptam (ja először elfolyt a vizem), de az oxival is nagyon-nagyon lassan tágultam, és már az elején 3-5 perces ugyanolyan erősségű fájások voltak mint kitolás előtt... ez volt 6 órán át. Végül kikönyökölte belőlem az orvos a gyereket. De másnap már semmi bajom nem volt, ültem, sétálgattam, tényleg semmi baj. Most vagyok 27 hetes, és ne félek, sőt várom a szülést (én a terhességet utálom, főleg most hogy tele vagyok komplikációkkal, minden héten kiderül valami ami veszélyeztetheti a babát), szóval úúúgy szülnék már végre, csak egészséges legyen! Ja a szülés csak pár óra, de utána ott lesz a kezedben az életed értelme :) Nekem is lehet hogy császár lesz, nagyon nem szeretném...
2014. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
az elsőnél én sem,a másodiknál annál inkább..
2014. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Julie S ***** válasza:
67%
En a szulestol egyaltalan nem feltem. A korhazban toltendo napoktol tartottam. Es barmikor szulnek ujra, de nem szivesen toltenek el utana ujra annyi idot a korhazban. Amugy kb olyan szulesem volt, mint amire szamitottam. Nem lett volna ertelme felnem.
2014. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én sem féltem, sőt! Nagyon vártam, és közben is jól éreztem magam. Persze fájt azért valamennyire, de végig biztonságban éreztem magam, négykézláb szültem kádban, senki nem zavart egy pillanatig sem, semmilyen beavatkozás nem történt, úgyhogy nem is volt mitől félnem. :)
2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!