Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél az EDA tényleg...

Szülésnél az EDA tényleg lelassítja az egész folyamatot vagy spórolás miatt nem szeretnek adni az orvosok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nem is tudom, miért nem ment el a kedvem a második gyerek vállalásától. Rettenetes volt a szülés, csodálatosnak csak a végeredmény nevezhető...A másodiknál 100% hogy kérek EDA-t!
2009. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek azzal, hogy nem a kínlódás teszi gyönyörűvé a szülést.

Sokkal humánusabb fájdalomcsillapítással, arról nem beszélve, hogy nem értem abban mi a szép amikor valakinek eltorzul az arca a fájdalomtól, üvöltözik, kidülled a szeme, vagy végig zokogja az egészet, HA lehetséges nyugalomban is szülni, mosolyogva és nem végkimerülten a kezünkbe fogni a kisbabánkat...

Természetesen ezt mindenki maga dönti el, aki szenvedni akar az nyilván úgysem kér fájdalomcsillapítást.

2009. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is kaptam. Az elején nagyon ellenkeztem, de a doki és a szülésznő rábeszéltek. Azt mondták, hogy gyorsabban fogok tágulni, mert jobban eltudom magam engedni. Tényleg így volt az EDA előtt nagyon lassan tágultam, utána felgyorsultak az események. Én örülök, hogy hittem a szakembereknek.
2009. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi! ;)
2009. okt. 24. 15:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a kommentek többsége tükrözi az én véleményemet is. Természetesen én is EDA-val szültem, első gyermeket, pár óra alatt és jó emlékeim maradtak...
2009. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!