Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetese vagyok elso babaval....

36 hetese vagyok elso babaval. A fiam meg mindig nem fordult be, es a vedono azt mondta, hogyha jovo het szerdaig nem fordul be, akkor irany a korhaz, es ott valahogy atforditjak! Ezt hogy kell elkepzelni? Eleg ijjesztonek tunik!

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 00:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
rakerestem par helyen, de nem merem elkezdeni itthoni praktikakkal, mert azt irjak sok helyen hogy veszelyes, nem biztos hogy azert nem fordul at mert nem akar, lehet hogy nem tud! nem akarok hulyeseget csinalni itt a vegen!
2013. jún. 14. 07:50
 12/12 anonim ***** válasza:

A babákkal nagyon jól lehet kommunikálni, fogékonyak rá. Beszéld megvele, hogy a saját érdekében meg kell fordulni, és mondd el neki, hogy ezt hogy csinálja. Napjában többször mondd el neki.

Ezzel nem ártasz, az 100%, és még sikerülhet is. Lényeg, hogy részletesen magyarázd le, hogy miért kell megfordulnia és hogy csinálja.

(Ui: Nem hókuszpokusz, hanem agykontroll.)

2013. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!