Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetese vagyok elso babaval....

36 hetese vagyok elso babaval. A fiam meg mindig nem fordult be, es a vedono azt mondta, hogyha jovo het szerdaig nem fordul be, akkor irany a korhaz, es ott valahogy atforditjak! Ezt hogy kell elkepzelni? Eleg ijjesztonek tunik!

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy akarják megfordítani??? Lehet én vagyok maradi nekem ez új! Én úgy tudom ha szülésig nem fordul át akkor császár lesz. De h most nem fordul át x hétig és ők fordítják meg! DE azt nem értem h akarják megfordítani benned? Erre én is kíváncsi vagyok!
2013. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Létezik külső fordítás, de kevés helyen végzik, mert veszélyes és fájdalmas is.

Az egyik doki kívülről próbálja megfordítani a másik meg segédkezik.

2013. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik külső megfordítás de kevés helyen csinálják mert veszélyes és fájdalmas.

Egyik doki kívülről próbálja próbálja megfordítani a másik meg segédkezik.

van torna kimondottan arra, hogy a faros baba megforduljon. Nekem is azokat kellett végezni mert 37 hetesen még faros volt, de a torna hatására a 38. hétre megfordult. Egyébként léteznek homeopátiás bogyók arra, hogy a faros baba megforduljon.

Nekem meg kellett volna szülni, mert második baba .

2013. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat remelem az a tornas valtozat lesz! itt csak nagyon indokolt esetben csaszaroznak, mindig a termeszetes szulest tartjak elobbre (anglia)! minden nap beszelek a picimhez, hogy forduljon meg, de ugy latszik neki igy jo! amugy azert veszelyes mert beindithatja a szulest? vagy miert?
2013. jún. 13. 07:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért veszélyes, mert előfordulhat, hogy azért nem fordul meg, mert úgy van a köldökzsinor rátekeredve, hogy nem tud. De gondolom figyelik majd a szívhangot közben. Nálunk nem fordítanak, ha első baba, és faros, akkor császár, így volt a kisfiamnál. Most remélem a tesó befordul, eddig még faros ő is! Egy kalappal Nektek!
2013. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszonom! hat remelem megfordul! drukkolok nektek is! es gratulalok a kistesohoz!
2013. jún. 13. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Komolyan meg vagyok róla győződve, hogy a védőnők 80%-a azért van, hogy hülyeségeket beszéljen. Ha nem fordul be, akkor császármetszés lesz, nem szoktak 2013-ban babákat fordítgatni. Egyébként az is hülyeség, hogy jövő szerdáig fordul be vagy nem fordul. Ha van elég helye, a legvégén is befordulhat, csomóan meg már 28 hetes után se tekeregnek. Az én nagyfiam is tök későn fordult be.
2013. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még sose hallottam ilyenről... Nekem haránt fekvésű volt a babám nagyon sokáig, pánikoltam, hogy császár lesz a vége, de a doki megnyugtatott. Azt mondta, hogy valakinek csak az utolsó 1-2 napban fordul be a babája. Szóval tényleg nem értem, erre mi szükség lenne (?).
2013. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a lányom faros volt,és a védőnőtől rákérdeztem erre mert én hallottam róla,de azt mondta hogy manapság nem nagyon csinálnak ilyet.

és a férjemmel meg is beszéltük hogy ha ezt akarnák,

nem fogom engedni.

az orvosom szerint ha 37 hétig nem fordul meg,akkor általában már úgy marad,de sose lehet tudni,

volt akinek 39-40 héten fordult meg.

egyszer a lányom úgy a 36-37 hét körül megpróbált szerintem megfordulni,

mert láthatóan keresztbe volt bennem,

annyira nem kívánom az érzést.

remélem minden rendben lesz!

2013. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Angliaban siman szokas. Mar tobb helyrol hallottam. Viszont az is igaz, hogy siman befordulhat magatol is az utolso pillanatban.

En a jovo heten meg nem engednem, hogy beforditsak.

Nekem amugy azt mondtak itt, hogy ha nem fordul be, akkor csaszaroznak, direkt rakerdeztem, mert en neg azt hallottam, hogy siman engedik a faros szulest huvelyi uton es hat bevoltam sz.rva rendesen. Forditgatasrol nem beszelt a midwife, de itt is vannak teruletenkent elteresek.

Szerintem ne engedd...tornagyakorlatokrol ezek szerintem nem tudnak, inkabb keress ra.

2013. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!