Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akiknek megindult...

Anyukák, akiknek megindult korábban a szülés és vissza tudták tartani, (-tovább lent)?

Figyelt kérdés

Szóval nekem megindult a 34. hét végén, bementünk a kórházba, rendesen voltak fájások, kaptam gyógyszert infúzióban és haza se engedtek már. Folyamatosan szedtem a gyógyszereket bent is egész addig, amíg meg nem indult a szülés, 38+6. Nem folyt el a magzatvíz, és rendes fájásaim voltak, szabályszerűen, egyre sűrűbben. 1 ujjnyi méhszájjal feküdtem be a kórházba és 16 óra vajúdás után is ennyi volt, pedig kézzel is tágítottak. Végül császár lett, ami egyáltalán nem zavar, nem probléma, szerintem ez nem fontos.:) A második gyerek is császáros volt, nem ez a kérdés.

Viszont felmerült bennem, hogy talán azért nem tágultam semmit, mert a gyógyszerek hatása ez volt...

Nálatok hogy volt?



2013. jún. 2. 22:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De pont az van, hogy nem csak Mg-ot, hanem direkt erre való gyógyszert kellett szednem, azt hiszem, Terbutalin volt a neve. Nem gondolnám, hogy szimplán a Mg miatt lenne, amit szinte mindenki szed.
2013. jún. 3. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!