Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akiknek megindult...

Anyukák, akiknek megindult korábban a szülés és vissza tudták tartani, (-tovább lent)?

Figyelt kérdés

Szóval nekem megindult a 34. hét végén, bementünk a kórházba, rendesen voltak fájások, kaptam gyógyszert infúzióban és haza se engedtek már. Folyamatosan szedtem a gyógyszereket bent is egész addig, amíg meg nem indult a szülés, 38+6. Nem folyt el a magzatvíz, és rendes fájásaim voltak, szabályszerűen, egyre sűrűbben. 1 ujjnyi méhszájjal feküdtem be a kórházba és 16 óra vajúdás után is ennyi volt, pedig kézzel is tágítottak. Végül császár lett, ami egyáltalán nem zavar, nem probléma, szerintem ez nem fontos.:) A második gyerek is császáros volt, nem ez a kérdés.

Viszont felmerült bennem, hogy talán azért nem tágultam semmit, mert a gyógyszerek hatása ez volt...

Nálatok hogy volt?



2013. jún. 2. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!! Szerintem nem a gyógyszerektől nem táultál. Nekem 32 hetesen voltak görcseim, én is kaptam infúziót, tüdőérlelőt, gyógyszereket, végül 38 hetesen született meg a lányom. Mikor beértünk a kórházba, bő 4 ujjnyira már ki voltam tágulva. Mindennel együtt, 2,5 óra alatt született meg.:)
2013. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 32.héten indult be a szülés, szerencsére vissza tudták tartani. A 38. hètig szedtem a magnerotot, de betöltött 40. hét utàn indult be újra, jöttek a fájàsok. Én sem tágultam rendesen, pedig akkor már két hete nem szedtem semmit, ittam a màlna levél teát, meg a homeós bogyókat! Oxitocint kaptam, ezután természetes úton született a lànyom.
2013. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Te szedtél otthon gyógyszert Mg-on kívül?
2013. jún. 2. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen kerültem be két hétre, de végül a 39. héten lett meg a gyerkőc. Simán ment, nem volt gond a tágulással.
2013. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi Második! Te is szedted akkor.
2013. jún. 2. 22:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek nekem miért tágult?
2013. jún. 2. 22:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni: miért nem tágult? (csak már késő van)
2013. jún. 2. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a második babámnál 30 hetesen indult be a szülés, erős fájásokkal és folyamatosan nyílt a méhszáj, de infúzióval visszatartották kaptam akkor tüdőérlelőt is. Végül 40+3 napra saját magától spontán 2és fél óra alatt megszületett 3770 grammal, nem szedtem semmit, harmadik babámnál 29 hetesen indult be a szülés őt is sikerült visszatartani, ugyan ez volt, időre 40+1 napra spontán 2 óra alatt meglett. 3300 grammal.
2013. jún. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor mégis a gyógyszer lehetett nálam :)
2013. jún. 3. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett szednem, de a magnézium nem raktározódik, ezért kell gyakori keményedésnél sokat szedni. Ha szájon át szeded, a dokim mondta és nem infúzióban kapod nagy dózisban, akkor a tabletta nem tart vissza egy beindult szülést.
2013. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!