Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom biztosra hogy...

Honnan tudom biztosra hogy megindult a szülés? Még 1 hetem van, de már most vannak fájásaim, ott lent, milyenek ezek a fájások? Menstruációs fájásokhoz nem tudom hasonlítani mert soha nem fájt.

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekedet várod, ugye? Ez természetes, hogy fáj itt-ott szülés előtt, de a szülési fájások másabbak. Határozottan érezni fogod, hogy "ez már az". Legjobbakat nektek!
2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye! Hát ez meg miféle válasz? Ha nem tudsz hasznosat mondani, akkor minek írsz?!! Nem mindig folyik el a magzatvíz, kedves nagyokos válaszoló!
2012. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló! Nem mindenkinél folyik el a magzatvíz. Minden szülésemnél burkot kellett repeszteni, tehát arra nincs mit várni, hogy folyjon, mert lehet, hogy nem fog.
2012. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első,ha nem tudsz valamit akkor ne okoskodj,főleg ne ilyen stílusban.
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) űNeked meg csak annyit kedves 1es, hogy ugy tudom hogy nem mindig folyik el a magzatvíz. Akkor ki is a hülye gyerek????
2012. nov. 7. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem a szüléstől, na és persze attól, hogy honnan a fenéből fogom felismerni a fájásokat. Egyik pillanatról a másikra jött az a bizonyos fájás, már az elsőnél tudtam h EZ AZ :) Az meg csak megerősítette a gyanúmat, hogy 5-7 percenként követték egymást. Nyugi, fel fogod ismerni, bár aki nekem szülés előtt ezt mondta, nem hittem neki. Pedig ez így van, nem lehet összetéveszteni semmivel :)
2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és ha már így megkérdezted eszembe jutott, hogy akár egy-két tanácsot is adhatok, talán majd hasznát veszed. A szülési fájás a legkorrektebb fájdalom, mert mindig hagy egy kis időt pihenésre és erőgyűjtésre. Tehát ne úgy fogd fel, hogy ez most ellened van, hanem úgy, hogy együttműködik veled. Ne görcsölj már az elején, hogy maradjon erőd mindvégig. És tudod ez a legelső út amit együtt jártok végig te és a gyermeked. Jó egészséget kívánok nektek!
2012. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem értek....

Legtöbb válaszoló az 1-est szólta le, meg amit "írt" magzatvíz elfolyást!!!! De most vagy én nem olvastam el jól vagy a többiek, mert sehol nem említette!! Csak annyit írt hogy a szülési fájdalmakat fel fogja ismerni a kérdező. És bocsi kérdező, de te is elég "durván" írtál vissza neki, pedig teljesen igaza volt!!!! És senki nem írta, hogy hülye vagy....

Ha itt az idő, tudni fogod, hogy ez már bizony az a fájás!!!

2012. nov. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

,Honnan ismered fel-nagyon sok jele lehet!föleg az utolsó hétben vagy.nem mindenkinek egyforma(4x szültem)3magzatviz szivárgással,4dik

nyákdugo távozása után derékfájással,rozsaszin folyással tolofájáskor repesztettek burkot(nem minden esetben repesztenek)ha elfolyt akkor elfolyt...Nah lényeg,erős hányingerrel,derékfájás,comb illetve csipőd egyhe görcsöléssel,hidegrázás és az izgatottság,fogod tudni hogy itt az idő!Nálam volt olyan érzésem(azt még nem irtam h mind a négy kincsem érkezése előtt jóslófájások jelenkeztek napokkal előtt),hogy szél csend van nyugod voltam,baba ruhácskáit átnézegettem éjjel be is indult 3terhességemnél,4nél reggel!

Nagyon nagyon sok erőt és könnyű szülést kivánok!

4gyermekes anyuka 36hkm :)

2012. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6.25! Azt a választ levették, így az én válaszom került az első helyre.
2012. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!