Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kértek/kértetek a szüléshez...

Kértek/kértetek a szüléshez bármilyen fájdalomcsillapítást?

Figyelt kérdés
Első baba lesz, remélem hüvelyi szülés. Nem tudom mire számítsak, kibírom e fájdalom csillapítás nélkül...
2013. ápr. 23. 13:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A kitolásnál kértem volna,de akkor már nem adtak.Vajúdás közben kaptam gázt de az semmit nem használt úgyhogy félre tettem.
2013. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Biztos kértem volna, de abban a kórházban ahol szültem, nincs rá lehetőség sajnos.
2013. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem kertem, pedig 19 orat vajudtam. Brutalis volt, de tuleltem :)
2013. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kértem-kaptam. De aztán be kellett kötni az oxyt, így semmit nem ért az epidurál. Ha mégegyszer szülök, biztosan kérni fogok megint, remélem akkor már eredménye is lesz.
2013. ápr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem volna érzéstelenítést kérni, de 4 órányi 3 perces brutális fájás után kértem EDA-t, mert addigra "bő 1 ujjnyira" tágultam. 2,5 órát vártam rá, nem kívánom senkinek, de az érzéstelenítés után csak nevettem a fájásokon. És a tágulást is felgyorsította, 1 óra múlva nyomhattam kifelé a babát. Az sem fájt. Nem bántam meg, de legközelebb is kipróbálom fájdalomcsillapítás nélkül, lesz ami lesz :)
2013. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

nem kértem és oxit sem kaptam, 8 óra alatt lett meg a lányom. Most 3 hetem van a szülésig, most sem fogok. Az eda okozhat bajt, nem kockáztatok meg egy császárt.

ki lehet bírni simán

2013. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Na nekem pont ez a dilemmám.. Rettegek a császártól!
2013. ápr. 27. 09:13
 28/30 anonim ***** válasza:
Én pont az eda miatt úsztam meg a császárt. A jókor beadott eda sokszor segíti a folyamatot. A rosszkor beadott okozhat gondot.
2013. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Igen, de azt nem tudhatod előre, hogy jól vagy rosszul adják be az edát az a baj

és egy be nem adott eda tuti nem avatkozik bele a természetes folyamatban, míg ha megkapod okozhat galibát.


Ne félj a császártól!


Én is nagyon aggódom miatta, pláne, hogy 3 héten belül szülök, de igyekszem pozitívan hozzáállni. Igaz én nem itthon szülök, itthon nagy divat a császár.

2013. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Huhh nekem még van 2 hónapom hátra..
2013. ápr. 28. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!