Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Féltek a közelgő szüléshez?

Féltek a közelgő szüléshez?

Figyelt kérdés
Én igen, még elvileg 2 hetem van pedig. És a második lesz. De attól tartok, hogy este jön rám, amikor fáradt leszek, vagy amikor nincs itthon a férjem és a rokonok visznek be és ő jöhet utánam. Meg attól, hogy mindent eltettem-e a kórházba. A kórház kényelmetlenségétől is. Ti?
2013. márc. 29. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*szüléstől
2013. márc. 29. 23:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első szülésem lesz elvileg ápr.26.,de már jelzett a héten gyenge fájást a ctg. Lehet előbb jön pár héttel. Nem félek egyáltalán. Az,hogy elraktam e mindent ami szükséges lesz a kórházba...hát ha nem majd behozzák utánam. Nekem szerencsés a helyzetem mert a férjem eljöhet a munkahelyéről ha menni kell. 2perc az út autóval a munkahely és a lakás között. Gyalog is 10-15perc alatt hazaérne. Attól ne félj hogy fáradt leszel ha este kell menni,azt hiszem akkor kapsz akkora erőt hogy akár napokat is fenn tudnál lenni,persze megkönnyebbülés lesz ha túl leszel rajta és pihenhetsz.

Kellemes babavárást!

És jó egészséget!

2013. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én iszonyatosan félek. Az első két szülésnél nem féltem, nem ismerek magamra, nagyon parás lettem. Még a pakkomat sem mertem bepakolni:D

Remélem nagyon hamar megszülök. Attól én is félek, hogy apa nem lesz itthon mikor rámjön a szülhetnék, állandó éjszakás.

Án május elejére vagyok kiírva, de addig nem fogom kihúzni és hogy őszinte legyek nem is akarom.


34hkm.

2013. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy fáradt leszel, attól ne félj. Én is attól féltem, és úgy adódott, hogy aznap, mikor elindult a szülés, csak 3 órát aludtam éjjel, meg már azelőtt is elég kimerült, kialvatlan voltam azokban az időkben. Nyár volt, hőség. Épp enni készültem, és akkor indultak be a fájások egyből 2 percesekkel. Szóval éhesen, fáradtan mentem, de úgy felpörög az ember az izgalomtól, meg tudod, hogy végig kell csinálni, így el is felejtettem, hogy nem aludtam, enni meg csak szülés után jutott idő, kis ropit. Nem ezekre fogsz akkor gondolni, ha így is adódna, fontosabb dolgod lesz, és hidd el, kapsz hozzá erőt! :))
2013. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én április 22-re vagyok kiírva, és nagyon félek. Nem a fáradságtól, hanem a fájdalomtól. Tudom, hogy ezen át kell esnem, és utána "elfelejtem", amikor meglátom a babám, de ez sem könnyíti meg.

A férjem el tud majd jönni a munkahelyéről, ha éppen dolgozik, azzal nem lesz gond.

A kórházi dolgoktól én is tartok, mert nem tudom, mi a "menete" egy szülésnek, de nyilván a személyzet és a dokim segíteni fog...

2013. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!