Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy ha felkérem az...

Igaz az, hogy ha felkérem az orvost a szüléshez, akkor 100. 000 ft-ot le kell tenni az asztalra?

Figyelt kérdés
Ez tényleg törvénybe van foglalva???
2013. ápr. 5. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
nem... szépen néznénk ki.. lehet előre megmondja mennyit kér, de a 100.000ret durván soknak tartom. aztán lehet én vagyok eltévedve.
2013. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyet még nem hallottam!
2013. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hogy lenne már törvénybe foglalva mikor a hálapénz eleve egy szabályozatlan illegális dolog? Sehol semmilyen szó nem esik róla nincs mértéke nincs meghatározva kézen közön közszájon terjeng mi a "szokás" egy adott dokinál de erről semmiféle szabályozás nincsen.
2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egyik barátnőm hülyült meg, hogy márpedig ez így van, és már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok megőrülve, hogy nem hiszek neki, de most már akkor megnyugodtam!
2013. ápr. 5. 15:44
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:
80%

Nem igaz, hogy le kell tenni az asztalra!

Fehér, szabvány, lezárt borítékban kell odaadni, zsebbe csúsztatásos módszerrel.

2013. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de ez is hogy pont 100.000 ez hogy jött ki? Hol? Budapesten? Vagy egy adott orvosra gondolt? vagy mire?
2013. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon teátrális megfogalmazás ez. Igen, a mostani stílus szerint fizetni kell. Nem pont a felkéréskor, szülés után szoktak fizetni, borítékban, zsebbe. Törvénybe nem lehet foglalni, mivel teljesen illegális. De napi rutin. a 100.000.- pedig egy közelítés, orvosa válogatja, van, akinek elég 80, van, aki a 150-t is kevesli. Ki tudja...
2013. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!