Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan kértétek fel a...

Ti hogyan kértétek fel a nőgyógyászotokat szüléshez? Hogyan kérdezzek rá az árra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmondta magától, hogy neki ennyi szokott lenni a tiszteletdíja:) Nem kellett felkérni, hozzá jártam terhesgondozásra, tudtuk, hogy nála fogok szülni.
2013. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem kértem fel szülésre, egyértelmű volt, hogy nála szülök. Árat nem mondott, én nem kérdeztem, így 50-et adtam neki, amúgy 10-et fizettem neki alkalmanként, 3szor szültem nála
2013. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi konkrétan megkérdeztük, hogy vállalna-e minket, előre láthatólag jó-e neki az az időszaki, amikorra ki vagyok írva (mert ő pl nem is vállal, ha tudja, hogy akkor elutazik, és jóval előbbre tervez...) És amikor mondta, hogy persze vállal, akkor kérdezte meg a férjem, hogy és "mi az ára, hogy a pártfogásába vesz"?! Persze előtte már poénkodtak egy ideje, nyilván egyéb esetben azt kérdeztem volna, hogy mennyi a tiszteletdíja...

Egyébként a magánrendelés 10x-esét mondta...

2013. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen megmondtam neki, hogy szeretném, ha ő lenne ott a szülésemnél. Megoldható-e ? Az árat ezután ő már magától közölte.
2013. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekünk is a magánrendelés 10xesét kérte kb., azért kb. mert 12 volt egy rendelés, de a végén már csak 10ezret kért az utolsó két-három alkalomért, de én túlhordtam. 100-at kért a szülésért, de megérte, mert komplikáció volt, gyorsan közbeavatkozott, nem lett baja a babának és nekem sem. Persze azt megmondta, hogy ráér-e akkor, mikor a szülés lesz, de ő a szülés után ment nyaralni:) Nyilván volt miből akkor már:) Szóval ha régi páciense vagy, akkor lehet, igazodik is hozzád.
2013. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magánhoz járok és a 11 hetes uh-on, mikor közölte, hogy na készüljünk, mert ebből tuti gyerek lesz, akkor kérdeztem meg, hogy számíthatunk e rá a végkifejletnél. Nagy megtiszteltetéssel elfogadta a felkérést :) összeget nem mondott
2013. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!