Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mibe pakoltok a szüléshez,...

Ti mibe pakoltok a szüléshez, vagy mibe pakoltatok? Bőrönd, utazótáska és hátizsák. Stb. Nem tudom mibe pakoljak.

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én utazótáskába vittem a motyómat;mint kiderült szerencsére.A kórházban,ahol szültem,eszméletlen szűkösek a szekrények és alig tudtam "betaposni" még így is.Ha gurulós bőröndbe vittem volna (kézipoggyász méretű is nagy lett volna),tuti nem tudtam volna hova tenni.
2012. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
utazótáskát vittem én is.
2012. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utazótáska
2012. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a szülőszobai motyómat egy kisebb sporttáskába pakoltam, az volt velem a szülöszobán. A többi holmit pedig egy utazótáskába.
2012. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én bőröndöt vittem, de nekem volt saját szobám.
2012. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én bőröndbe pakoltam, mert csak az van. Eredetileg egy kisebbe akartam, de az megtelt a baba cuccaival és az enyémeket már nem tudtam bepasszírozni mellé, szóval egy nagyobb mellett döntöttem, amibe apa holmijai is beleférnek (póló, papucs, kispárna, csak hogy ha esetleg bealudna időközben... :D)

Remélem nem gondolják majd, hogy őrült vagyok. Első baba, úgyhogy a listáról amit adtak a kórház szülőszobáján, kb minden benne van a bőröndben, de még így is kimaradt egy-két dolog... Remélem nem néznek majd hülyének... :D


38 hkm

2012. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utazótáska a kórházba, hátizsák a szülőszobára. Azt tanácsolom Te is pakolj külön, így egyszerűbb :)
2012. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hátizsák és szatyor.


Nekünk nincs utazótáskánk, külön ezért venni meg nem fogok.

2012. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utazótáskába pakoltam. Nálunk a szüléshez nem kell külön holmi, mert semmi sajátot nem engednek használni, se hálóing, se törölköző, se betét, semmi. Egyedül papucs kell, de mivel nyáron szültem abban mentem be, szóval az kéznél (lábnál) volt.
2012. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is külön pakoltam a szülőszobára és a gyerekágyra. Utazótáska kisebb, nagyobb. És utána még millióegy dolgot hozott utána való napokban apa, persze amire már nem volt szükség vissza is küldtem, de a hazaindulásnál babával együtt így is tele volt az autó cuccokkal - és akkor csak a babára fox koncentrálni, jobb ha már otthon vannak a felesleges dolgok. Nekünk a család is hozott a kórházi látogatások alkalmával ajándékokat, kaját visszavivős dobozba .... stb. szóval az is külön szatyor hazafelé.
2012. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!