Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Klinikán az apás...

Debreceni Klinikán az apás szüléshez kell valami? Jelezni kell előre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem ott ügyeletesnél, az egyik sima, a másik császáros volt. Mindkétszer ott volt a férjem előzetes bejelentkezés nélkül. :-)
2013. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hű de jó, hogy valaki feltette ezt a kérdést, és mág jobb, hogy választ is kaptnk rá. :) Tegnap ugyanezt akartam kérdezni, különösen azért, mert a fogadott orvosom (Székely Péter I.) azt mondta, nem kell oda semmi, de a védőnőm és a körzeti orvos az OTI-ban (EJK-ban) meg azzal rriogat, hogy mindenféle pecsét, aláírás, meg 3 napos tanfolyam kell előtte, plusz szülés előtt 3 héttel legkésőbb "el kell végezni..." na persze. :)


36-37 debreceni hkm :)

2013. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát, mi is hallottuk így is úgy is, majd még kérdezősködöm :)
2013. márc. 21. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2009 januárba szültem a Klinikán és a férjem is bent volt végig.Nem kellet semmi tanfolyam + vizsga. Csak 1 kék köpeny és sapka :)
2013. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Huncutka001 ***** válasza:
100%

Remélem még aktuális a válaszom :)

Január 15.-én szültem ott, a férjem bent volt velem végig, semmire nem volt szükség, se tanfolyam, se köpeny, se ruha. Bent adtak rá egy zöld köpenyt, azt kellett, addig viselnie, amíg le nem vittek minket osztályra. Este 10-től voltunk a vajúdóban, reggel 7-re született meg a lányunk. Végig ott ült mellettem, sőt, mivel előtte már 2 éjszakája nem aludtunk (vajúdás miatt), hajnalban megkérdezte a nővéreket, hogy kimehet e az automatához meginni egy kávét, és hogy beengedik e utána, és kedvesen igent mondtak. Ja, és nem jeleztük előre. Amikor becsengettünk, akkor még nem jöhetett be velem, de miután átöltöztem, nem is tudtam róla hogy behívták, csak mikor ott állt mellettem.

11 hetes kislány anyukája :)

2013. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Második kommentelő vagyok)

Olyan jó ezeket a válaszokat olvasni. :)

Én április 19-20-ra vagyok kiírva, és remélem, szintén "csak" úgy beengedik velem mag Apát, mert mi sem intéztünk semmilyen papírt :)

2013. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!