Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szűlt 2012-ben a debreceni...

Répási Csilla0622 kérdése:

Ki szűlt 2012-ben a debreceni Kenézy Gyula Kòrházban? Este bent lehet a baba az anyukával? Apás szüléshez kell valami tanfolyam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm szült,de lehet kérni,hogy bent maradjon a baba veled.Én 2010-ben szültem,akkor tanfolyam kellett az apás szüléshez.
2012. nov. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 2009-ben szültem ott, de több ismerősöm most 2012-ben szültek ott.

Vannak olyan szobák ahol veled lehet egész nap, de éjszakára mindenkitől elviszik.

amúgy alapban olyan szobába raknak ahova csak 3 óránként viszik a picit szopcsizni, külön kérni kell a baba-mama szobát.

Apás szüléshez tanfolyam kell. a 32.hétig kell rá jelentkezni, 32.hét után már nem mehetsz (ez mekkora hülyeség)

én is a 32.hétig jelentkeztem, azt majd 38 hetesen volt a tanfolyam... ami mindennek mondható amúgy csak nem tanfolyamnak...

ha van még valami kérdésed szivesen válaszolok.

ha a Klinikáról is szeretnél valamit, arról is tudok infót mondani 2011-ben ott szültem, de mint írtam sok ismerősöm szült 2012-ben a Kenézyben, így tudok én is mindent, mert alaposan kifaggatam őket :D

2012. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat ! :)

Olyan rossz hogy valaki azt mondja h minden szoba babás meg hogy ha kéred este is bent lehet a baba Más meg èpp az ellenkezőjét :)

Én 2010-ben szűltem a kenézyben és akk 1-2 babás szoba volt.

2012. nov. 23. 09:54
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor kellett tanfolyam de mivel karácsony volt megengedték h bent legyen az apuka.

Azért tettem fel a kèrdést mert márciusban jön a baba és változott-e valami.

Minden tapasztalat érdekel írhattok még :))

2012. nov. 23. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Márciusban szültem a Kenézyben.Már csak babás szoba van,ami azt jelenti,hogy reggel 6 órakor van az első szoptatás,majd 9-12-15-18-21 órakor.Aztán elviszik a babát a 21 órás etetés után,és ugyanúgy reggel 6-ra hozzák.Napközben volt,hogy jöttek etetés után a babáért,de megkérdeztem nem maradhat-e.Maradhatott szinte majdnem egész nap.A szobatársam viszont megkérte,hogy nem viheti -e be etetés után mert pihenni szeretne,vagy délután látogatói voltak.A tanfolyamban nem tudok segíteni sajnos,mi nem vettük igénybe.
2012. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsò :-) Akk az lehetetlen h estére bent hagyják a babát?
2012. nov. 24. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Azt nem tudom.Ha esetleg van orvosod kérdezd meg.(szerintem nem lehet)Boldog babavárást!!:))
2012. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp megfogom :)

Köszönöm :)

2012. nov. 24. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!