Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért választja valaki valaki...

Miért választja valaki valaki a császár metszéses szülést, ha nem indokolt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 21:06
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
39-es válaszolóval maximálisan egyetértek!!!
2013. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
38-as! Szerintem tájékozódnod kellene, mielőtt hülyeségeket írsz! Császárnál csak ott a doki és kész? Akkor mégis szerinted ki vágja fel a nő hasát, óvatosan, rétegről-rétegre, hogy ne sértse meg a húgycsövet, babát, stb?
2013. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell valakit lepontozni, mert fontos neki a babája egészsége és azért akar császárt? Szerintem ti nem vagytok anyák! Akkor szerintetek meg kell várni, míg leesik a baba szívhangja, oxigénhiányos állapotba kerül...és csak akkor fogadjátok el a császárt? Komolyan kérdezem, milyen anyák vagytok ti?
2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
67%
Micsoda???? Ki írt ilyet, hogy meg kell várni még leesik a baba szívhangja, és oxigénhiányos állapotba kerül??????? Senki nem írt ilyet, persze ha muszáj a császár, akkor nincs mit tenni. De ha valaki meg tudja simán is szülni a babát, úgy hogy semmi baja nem lesz a a gyereknek akkor miért kellene császározni!?? Az én ismerőseim körében nagyon sok baba született most, és talán egy volt császáros. Egyik simán született babának sincs semmi baja, köztük az enyémnek sem! Szóval akkor tényleg mi vagyunk szar anyák akik természetes úton szülték meg a gyerkeküket!? :D Ez nevetséges........
2013. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Mirjam, tanulj meg olvasni, sima szülésnél van csak ott a doki elkapni a gyereket.


Azt meg senki nem írta, hogy meg kell várni, míg majdnem meghal a gyerek, de volt itt egy kérdés, ahol a "nem indok" válaszolók elfogadták egy olyan császárt kérő anyukának a válaszát, akinél a baba majdnem meghalt ezért sürgősségi kellett és a második szülésnél választhatott, hogy megpróbálja természetesen vagy császár, ő pedig a császárt választotta, hogy ne kelljen véletlen sem megint átélni, hogy veszélyben a gyerek. Na erre írják, hogy ja, ja végül is EZ így érthető. De ha valakinek még semmi komplikáció nem volt a szülésnél, csak fél tőle, hogy elakad, oxigén hiányos lesz, vagy akármi, az hülye. Ergo, várd meg míg baj lesz és utána jogos a kérésed, addig meg fossál csak akkor is leönzőzünk?

2013. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Amúgy én továbbra sem vágom, hogy miért onzőbb az, aki császárt akar?

Ugyanúgy fáj, és ugyanúgy szenved. Csak másként és máshol szenved és fáj


Inkább csak az a kérdés, hogy ki mit vállal be. Miért kevesebb az, aki egy hasi sebet vállal be mint az, aki egy hüvelyi sérülést. Mitől lesz szentebb az utóbbi? Miért gondolják ezt azok, akik hüvelyi úton szültek?

2013. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg szörnyű ami itt megy...

Ahol én szültem pl. nem lehetett csak úgy császármetszést kérni, kivéve ha valami olyan betegségem lett volna ami indokolná, vagy ha sürgősségi császárról lett volna szó!!! Attól mert én hüvelyi úton szültem nem érzem magam szentnek és különb embernek, mint aki császáros volt!

Nem is értem itt már egyes embereket! Egyik anya sem különb vagy rosszabb attól, hogy természetes úton, vagy császárral szülte meg a gyerekét!

2013. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Hát hallani ismerős nőktől, és itt is olvashatóak rémtörténetek horror fájdalmakról, bunkó, tapló nővérekről, kinek hiányzik ez?

Akinek van rá pénze, és van olyan orvos aki ráír a papírra valami indokot, hogy miért legyen császár, és nincs az a kolléga aki felülbírálja.

Akár természetes, akár császár, a legjobb ha jó kórházban, jó sokat fizetve készülsz a dologra, nehogy azt éld át amit más szerencsétlen anyukák, akiknek kijárt volna a tisztességes bánásmód, egy jó szó és itt meg más fórumokon is leírták, hogy úgy bántak velük mint az állattal.

Én az ilyen egészségügyi dolgozókat császároznám meg a magam tudása szerint!

2013. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Ugyan miért akarsz vajúdni? Nem egy leányálom ám elhiheted! Inkább örülj, hogy fájdalom nélkül születik meg a picid, millióan cserélnének veled, hidd el!


És a krágogó anyukáknak íme egy másik fórumról egy anyuka véleménye...Ezek után még valaki megkérdezi, hogy Victoria Backham miért kért császárt?

Mert megtehette...

2013. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!