Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar eseten nem felelmetes...

Csaszar eseten nem felelmetes a tudat, hogy "elve boncolnak"?

Figyelt kérdés
Altatasos mutetem mar volt, ott egyaltalan nem feltem. Pont azert, mert tudtam, hogy nem leszek magamnal, amig szabdalnak. Csaszarnal mem ijeszto a tudat, illetve a hangok, hogy felnyitjak az ember hasat?
2013. márc. 31. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:-D

eléggé hülye párhuzam


de hidd el nem arra fogsz figyelni eleve, a gépek a füledbe pittyegnek, a dokik éppen a új nővérkét tárgyalják ki vagy a tegnapi foci meccset, aggódni fogsz h a gyerekkel minden rendben van e stb......

látni nem fogod

2013. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Be vagy kábítva de rendesen én mindenre gondoltam csak arra nem hogy éppen nyaszálnak.

Egyszerűen be vagy kábítózva komoly gyógyszerekkel!!!

2013. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1 vok


engem nem kábítottak be de pont nem az járt a fejembe h akkor most boncolnak :-)))

2013. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy. Arra gondoltam, hogy percek kérdése, és megszületik a babám, alig vártam, hogy felsírjon! Ha így indulsz neki, lelkileg szétcsúszol, mire a műtőasztalra kerülsz. Ne agyalj ezen, minden a legnagyobb rendben lesz! :)
2013. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
No es a szagok? Rendorkutya is lehetnek, annyira jo a szaglasom. Tudtommal az ember belulrol nem tul illatos...
2013. márc. 31. 11:31
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem sem kábitottak. Nekem valahogy nem járt semmi a fejemben, persze gondoltam arra hogy mindjárt anya leszek, csak annyira fura volt hogy mindent éreztem, hogy arra figyeltem, meg a gép csipogására, a vérnyomásmérőre na meg persze arra h a dokim tegnap sóbarlangba volt :)))

Amugy nem féltem, igazábol fájásgyengeség miatt kelett, és a terhességem alatt nem jutott eszembe hogy igy lesz...akkor meg megilyedni sem volt időm, pedig nem sürgősségi volt. A műtét 20 perc volt nem több, betoltak, rá 5 percre sirt a lányom :))

Neked volt vagy lesz a császárod h ilyeneken gondolkozol?

2013. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam bocsi látom még nem császároztak :) még regel van....:))

Ja semmilyen szagra nem emléxem :))

2013. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg a teherbeesesi fazisban vagyok, de gerincproblema miatt mar kamaszkoromban leszogeztek, hogy csak csaszarral szulhetek.
2013. márc. 31. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a végefelé már nincs olyan érzékeny a szaglás. Progis császárom volt, faros volt. Örültem neki,h mielőbb láthatom a picikémet, már 15-20 perc múlva és én is végzek rá fél órára. Őrá voltam kiváncsi, nem a magam agyalásával voltam elfoglalva. Semmi hangot nem hallani, te sem hallod konkrétan, amikor húst szeletelsz :).
2013. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindenki kap nyugatót! Legfeljebb nem tudod, erre írtam, hogy bekábítanak, tompul a szaglás, hallás és látás, minden.

Később ha érzékeny vagy a nyugtatóra kicsit még lebegsz is.

2013. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!