Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar eseten nem felelmetes...

Csaszar eseten nem felelmetes a tudat, hogy "elve boncolnak"?

Figyelt kérdés
Altatasos mutetem mar volt, ott egyaltalan nem feltem. Pont azert, mert tudtam, hogy nem leszek magamnal, amig szabdalnak. Csaszarnal mem ijeszto a tudat, illetve a hangok, hogy felnyitjak az ember hasat?
2013. márc. 31. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is vajúdás közben döntöttek császár mellett,akkor szinte fel sem fogtam.Közben gondoltam rá,hogy most engem vagdalnak,de nem érdekelelt,mert arról beszélgettünk ki kinek mit vesz karácsonyra :D Az egész karácsonyi hangulatban telt.

Nem emlékszem hogy bármilyen nyugtatót kaptam volna.Vajúdás közben kaptam oxytocint,műtét közben semmit,műtét után egy pár zacsi sóoldatot.

2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szagoktól ne félj, mert csak a béltartalom büdös, a beleket meg nem nyitják meg. Amúgy nincs belülről kellemetlen szagunk:)
2013. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én pánikos voltam és éppen attól féltem amit te kérdezel. hogy csak úgy felvagdosnak, míg én nézek ki a fejemből....aztán sos császárom lett 32 hétre és valahogy ott feküdve, abszolút nem jutott ez eszembe :)
2013. ápr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Említettem, hogy egyszer ambulánsan fel kellett nyitni a műtéti területet bevérzés miatt. A vérzésről tudtunk, várta a sebész, hogy felszívódjon. Az egyik kontrollon egyszercsak elkezdtek körbepakolni gézzel és az orvos érzéstelenítőt kért az asszisztenstől.

Akkor kapcsoltam, hogy fel akarnak tárni. Ott más választásom nem volt, amennyire fizikailag tudtam, eltekertem a fejemet és néztem a csempét. De hallottam a vágást (pedig csak bőrt vágtak, nem izmot), illetve éreztem, ahogy fizikai erővel a sebész kinyomkodja a véres savót. Fájt, de nem volt annyira vészes (a korábbi műtét miatt néhány ideget is átvágtak, annyira nem éreztem), viszont a tudat, hogy felnyitottak és abban turkál az orvos....


Utána félreültettek és vérnyomást mértek, annyira lefehéredtem állítólag. Gondolom féltek, hogy függőleges helyzetben elborulnék vagy elájulnék.


Itt egy 2-3 centis nyílásról volt szó, egy császár azért nagyobb területet érint és közelebb van a működő belső szerveimhez.

2013. ápr. 2. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!