Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki úgy, hogy a...

Szült már valaki úgy, hogy a méhlepény I. fokban volt érett?

Figyelt kérdés
38+5 napos terhes vagyok, a lepény I fokban érett, viszont egy jópár napja elég erős jóslóim vannak. Szerintetek mikor lesz baba? 04.16-ra vagyok kiírva.

2013. ápr. 7. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét szülésnél 1-es volt. 41 hétre, indítással. Szerintem nem a lepényed érettségi fokán múlik, mikor szülsz. A szüléshez az kell, hogy a baba és a te tested is oxitocint termeljen.

Könnyű szülést! :)


Kétlányos 35hkm.

2013. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz!

Én 39+4-en szültem,a lepényem pedig már

II-III fokban érett volt.

De nem ezen múlik!

2013. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már annyira várom, hogy megszülessen. Siettetni nem akarom, a természetre bízom. De azért túlhordani nem szeretném, mert a mindennapos NST-re járkálás nem megoldható a számomra autóval. Busszal pedig elég veszélyes. Kísérőm pedig nincs, ugyanis a párom minden nap dolgozik és a családból is mindenki...
2013. ápr. 7. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a gond, nekem az első babám 41+6. hétre született (másnap indították volna reggel). 1 es fokban volt érett a lepényem, naponta jártam nst-re amniora. nem volt olyan nagy gond mert első gyerek volt és még közel laktunk viszonylag a kórházhoz. és egyébként 3000 es zárt méhszájam volt kb. 8 órával szülés előtt.

Második baba 37.héttől 2111 voltam, 2 fokban érett lepény, 39 hetesen már 3.fokban volt érett, és naponta flowmetria is volt mindenki azt mondta na most biztos előbb megszülök, hát nem, 40.hétre szültem pont.(4400 grammos 60 centis,óriásbébit:))

3.baba úgyszintén 4 nappal túlhordtam szintén utolsó hetekben kinyílt méhszájjal, és 2 es fokú lepénnyel. Úgyhogy nálam ezek semmit se számítottak (ja és akkor már volt ugye 2 nagyobb gyerekem és 25 kmre volt a kórház) sajnos így a harmadik babámmal egy nst-t ki is hagytam mert egyszerűen nem tudtam eljutni a 2 gyerekkel.

2013. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. baba 40+0-ra szültem, III-as lepénnyel

2. baba 38+5-re, I-es lepénnyel

Mindkettőnél elfolyt a magzatvíz, így indult, és már a 32-ik héttől jóslóztam.

2013. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

Egy kis örömöt adtál most nekem, mert én is 38+5 hetes vagyok :) Nekem kb a 36. héttől kezdődtek a jóslók, de egyre erősebbek. :)

2013. ápr. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!