Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen fokban volt érett...

Milyen fokban volt érett nálatok a méhlepény szüléskor? Mit mondott rá a doki, mikor meglátta?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet olvasni, h uh-kon kinek milyen, de szüléskor milyen lett a "végeredmény" ?

2012. okt. 24. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
I-II. volt uh-n, és szüléskor is:) A doki mondta is, hogy lám milyen szép, jól vigyáztam rá. Persze csak viccelt, ez nem ezen múlik:)
2012. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülés napján már III. fokú érett volt és válni kezdett.

Magzatvíz már alig volt és a köldökzsinórral is gondok voltak.

Ez mind úgy, hogy már szülés előtt 3 nappal bent feküdtem a kórházba, folyamatosan mondtam, hogy nem érzem jól magam, stb.. és nem érdekelte az ápolókat.

Az orvosom már a befektetés napján kiírt azonnali császárra, de a kórház igazgatósága nem engedte.


Végül péntek reggel küldtek le nst-re és uh-ra. A szívhang kielégítő volt, az uh-nál a magzatvízes mondat után már nem mondtak semmit.

A vizsgáló ággyal együtt toltak a műtőbe. Azt se tudtam, hogy mit csinálnak, mi a gond!?

Senki nem mondott semmit. Előkészítettek, körülöttem mindenki kapkodott.

Az orvosom beöltözéssel és mosakodással együtt 18 perc alatt kiszedte a lányunkat, aki hála az égnek egészségesen született! Nincsen semmilyen károsodása, visszamaradása.


40+5 napra lett sürgősségi császárom, jelenleg 3 éve állok perben a kórházzal. Ők megakarnak velünk egyezni, peren kívül akarnak "kiengesztelni", én pedig azt akarom, hogy a vezetőség szépen visszaadja az orvosi diplomáját és hogy ha egy mód van, akkor a kórháznak is írjanak be a könyvecskéjébe egy fekete pontot...


3 féle szakvéleményt adtak eddig elő a bíróságon. Mind a három nekünk ad igazat és az orvosunknak.

Ha már akkor kivette volna a lányunkat belőlem, akkor nem lett volna szükségem 2 műtétre a császár után kapásból!


Bocs, hogy rémtörténetet írok le, de nem fogok szépíteni senki kedvéjért sem :)))

Ha eljön az idő, akkor Mo lakossága úgyis megtudja, hogy melyik kórházról van szó. Eddig csak az idő és a türelem kérdése volt az egész!

2012. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
I. fokban(mindhárom terhességemkor),és az én dokinőm is azt mondta,hogy nagyon szép,és jó állapotban van.
2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is I.fokban volt mindkétszer és nagyon "elégedettek" voltak vele. Jó lenne tudni, mik okozzák leginkább az elöregedést! Vannak ismerőseim, akiknek már IIImas volt, pedig, nem cigiztek, 30 alatt voltak, szóval nem rizikócsoport
2012. okt. 24. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak:melyik ez a nagyon "gondos" kórház(ha nem titok)?
2012. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém töredezett volt, nem tudom mitől, mert a doki nem mondta, csak a zárójelentésemben láttam. Ahogy azt is, hogy egészségügyi küretet csináltak, nehogy maradjon bent darab. Ez meg fel sem tűnt, annyira el voltam varázsolva. :)
2012. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor megszültem mondta a szülésznő, hogy II. fokban érett, szép. Uh-on sohasem mondták, hogy milyen, csak hogy hol tapad. Gondolom azért, mert akkor még nem kezdett el érni?!
2012. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél töredezett volt, betapintást csinált a doki, mert véreztem. Amúgy nem tudom, hányas volt, de tuti nagyon érett volt, mert már 34 hetesen elindult, magas volt a vérnyomásom és tizenvalahány kiló víz volt rajtam.

A másodikkal nem volt baj, szülés után a doki azt mondta, mint egy tipikus cukros lepény, vagyis ha jól emlékszem fehér pöttyös volt. Indított szülésem volt, ha 38+3-on nem indítanak, kb 39+0ra szültem volna meg.

2012. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!