Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyre több helyen hallani...

Egyre több helyen hallani hogy sok nő megeszi a méhlepényét szülés után. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Állítólag brutális mennyiségű vitamint tartalmaz illetve olyan hormonokat amitől 110%-ra beindul a tejtermelés és nem apad el idő előtt valamint a szülés utáni depressziót is megelőzi.


Illetve hallottam már olyat is hogy kiszárítják, leőrlik és gyógyszert készítenek belőle és állítólag ez a készítmény adható a babának 6 éves koráig, legyőz minden kórokozót így kivédhető az, hogy súlyos kemikáliákkal roncsoljuk a pici szervezetét betegségek, fertőzések esetén.


Linkelek forrásokat is, hogy nehogy azt higgyétek beszívtam és félrebeszélek. :-)

[link]


Itt említi, hogy már recepteket is lehet cserélgetni, illetve találtam egy videót ahol a placenta főzését mutatják be lépésről lépésre, de azt már nem volt gyomrom megnyitni!!

[link]


Eszerint egyes orvosok és szülésznők kifejezetten ajánlják a fogyasztását:

[link]


Ti mit gondoltok erről?



2013. márc. 9. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok 7-8 hetes terhes (émelygés hányinger ugyebár) és hagy ne mondjam milyen undor fogott el ahogy ezt olvastam. És szültem már, és meg is néztem a méhlepényt egyébként.
2013. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hihi, ez erdekes. :)

En egy amerikai uriemberbe lettem halalosan szerelmes es kikoltoztem hozza. Most varjuk az elso kozos babankat es itt a terhesgondozason tolem bizony megkerdezte a doki hogy el szeretnem-e fogyasztani szules utan a mehlepenyt. Majdnem lefordultam a szekrol igen, engem is meglepett, de itt teljesen normalis.

Azrt en konzultacio utan korbekerdezoskodtem mert nem akartam elhinni es azt hittem a doki csak szivat vagy ilyesmi.

De nem, megkerdeztem a munkatarsaim, a barataim, az ismeroseim es kb 30 nobol kb 25 megette.

Brutalis, de itt tenyleg eszik, mint a cukrot :D

Bar mindegyikojuk szoptatott, van akinek 2 evig is volt teje, egyik sem volt depresszios es majd kicsattannak az egeszsegtol szoval lehet van benne valami, meg ha mar az orvosok is ajanljak akkor hulyeseg nem lehet de en ettol undorodom, nincs az a penz amiert megennem!!! :)

2013. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én Magyarországon szültem, de a mellettem fekvő anyuka lazán bekanalazta a méhlepényét hát én csak lestem.. :))

Szerintem undorító!

De ő azt mondta olyan volt az íze mint a csirkemájnak, rendesen befűszerezték neki állítólag és elkészítették, de akkor is...

Én sem enném meg.

2013. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen sokan megeszik.Nälam nem kérdezték Svájcban.Automatikusan elvitték(gyogyszereket készitenek belöle)Nem enném meg.
2013. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
fújmár
2013. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Asszem ma már nem főzök... jézusom.... A gondolattól is a róka kerülget.
2013. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
most ebédeltem,azt hiszem vissza is köszön mindjárt..
2013. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akartam meghánytatni senkit, csak a véleményetek érdekelt! :-)
2013. márc. 9. 12:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Az elméletét értem, megértem. Gyakorlatban fizikailag képtelen lennék megtenni. De aki úgy érzi, akarja, tegye. Csak had ne kelljen megnéznem. Nálam ez messze túl van a határon.
2013. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
kannibalizmus!
2013. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!