Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyre több helyen hallani...

Egyre több helyen hallani hogy sok nő megeszi a méhlepényét szülés után. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Állítólag brutális mennyiségű vitamint tartalmaz illetve olyan hormonokat amitől 110%-ra beindul a tejtermelés és nem apad el idő előtt valamint a szülés utáni depressziót is megelőzi.


Illetve hallottam már olyat is hogy kiszárítják, leőrlik és gyógyszert készítenek belőle és állítólag ez a készítmény adható a babának 6 éves koráig, legyőz minden kórokozót így kivédhető az, hogy súlyos kemikáliákkal roncsoljuk a pici szervezetét betegségek, fertőzések esetén.


Linkelek forrásokat is, hogy nehogy azt higgyétek beszívtam és félrebeszélek. :-)

[link]


Itt említi, hogy már recepteket is lehet cserélgetni, illetve találtam egy videót ahol a placenta főzését mutatják be lépésről lépésre, de azt már nem volt gyomrom megnyitni!!

[link]


Eszerint egyes orvosok és szülésznők kifejezetten ajánlják a fogyasztását:

[link]


Ti mit gondoltok erről?



2013. márc. 9. 11:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

Azt még el tudom képzelni, hogy gyógyszert készítsenek belőle, és azt esetleg én és a saját gyerekem használjuk. De mondjuk a máséból készült gyógyszert már nem adnám magunknak.

Az viszont ki van csukva, hogy valamilyen étel formájában lássam viszont!

2013. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Lehet alapja a dolognak, de egyelőre ez a társadalmunkban még nem elfogadott és a hányinger kerülget engem is:D
2013. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Fújjjjjjjjjjj!
2013. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ezt olvassátok el: [link]
2013. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Belegondolni is undorító!!

felfordult a gyomrom!


De én mondjuk elég sokmindent nem eszek meg- de ennek még a gondolata is hányingert kelt.


Ettől függetlenül hallottam már ilyenről....

2013. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Fúúúj. Hát tuti nem főzném meg magamnak, és lehetőleg látni sem szeretném.

Viszont ha lenne rá mód, esetleg megkérnék valakit, hogy tegye el, őröljön bele port, és tegye bele kapszulába. Úgy elfogyna simán, de csak a sajátom. Talán legközelebb megpróbálom.

Amennyire én tudom, Mo-n a méhlepény kórházi hulladéknak minősül, gőzöm sincs, hogy egyáltalán kiadják-e.

2013. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Csak azt mondja már meg valaki, hogy egy ilyen kérdésnél, ahol az ember a véleményét mondja el, és az ráadásul nagyjából ugyanaz, mint a többi válaszolóé, azt miért kell lepontozni? Egyszerűen nem értem, valakinek ez a szombat délutáni szórakozása???
2013. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Felesleges a lepontozáson kattogni, sok internethuszár anyuka van, aki ész nélkül nyomkodja a piros kezecskét. Az ilyenen nem kell felháborodni, inkább sajnálni kell őket, szörnyű lelkiviláguk lehet.


Nekem hasznos volt mindegyik válasz, zöld kezet nyomtam! :-)

2013. márc. 9. 20:28
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok válogatós,szinte bármit megeszek/megkóstolok.

De ez!Hát egyszer már szültem,de eszembe sem jutott hogy elfogyott.Szerintem gusztustalan,de aki szereti egye.

2013. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem logikus.Én nem főzőcskézném de por alakban érdekelne.
2013. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!