Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyre több helyen hallani...

Egyre több helyen hallani hogy sok nő megeszi a méhlepényét szülés után. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Állítólag brutális mennyiségű vitamint tartalmaz illetve olyan hormonokat amitől 110%-ra beindul a tejtermelés és nem apad el idő előtt valamint a szülés utáni depressziót is megelőzi.


Illetve hallottam már olyat is hogy kiszárítják, leőrlik és gyógyszert készítenek belőle és állítólag ez a készítmény adható a babának 6 éves koráig, legyőz minden kórokozót így kivédhető az, hogy súlyos kemikáliákkal roncsoljuk a pici szervezetét betegségek, fertőzések esetén.


Linkelek forrásokat is, hogy nehogy azt higgyétek beszívtam és félrebeszélek. :-)

[link]


Itt említi, hogy már recepteket is lehet cserélgetni, illetve találtam egy videót ahol a placenta főzését mutatják be lépésről lépésre, de azt már nem volt gyomrom megnyitni!!

[link]


Eszerint egyes orvosok és szülésznők kifejezetten ajánlják a fogyasztását:

[link]


Ti mit gondoltok erről?



2013. márc. 9. 11:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hallottam már róla, de nem enném meg, viszont kapszula formában, de csak is a sajátom érdekelne. Nekem meg sem mutatták, bár ott és akkor nem ez volt a legfontosabb!
2013. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!