Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális az, hogy nem tudok a...

Normális az, hogy nem tudok a szűlésen és a picin kívűl másra gondolni?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok. Már annyira vároma picit, már annyira szeretném a karomban tartani, hogy sokszor azt hiszem már nem bírom kivárni, még ezt a pár hetet. Pedig már vártam rá eleget idáig akkor ahhoz képest mi ez a két hét, gondolhatja bárki joggal. De akkor is. Első kisbabám, és kisfiú, és annyira várom hogy megpillantsam a kis arcát. Mikor éjjel felébredek egyből nézem a lepedőt, nem e vizes, figyleek minden apró jelre. Ti is így vagytok, vagy voltatok? Vagy ez már "krónikus"?? :))

Nagyon várom a kis Junioromat! ;)


2008. jún. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Detto! Nálunk is mindig ez a téma, ma reggel azt álmodtam, hogy elfolyt a magzatvíz, és annyira valóságosnak tűnt az álom, hogy amikor felébredtem nagyon csalódott lettem. Mi is alig bírjuk már ki, annyira szeretnénk átölelni, puszilgatni, úgyhogy szenvedjünk együtt!

Minden jót, könnyű szülést!

37 hetes türelmetlen mami

2008. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én is így voltam ezzel!!Könnyű szülést kívánok és sok türelmet és boldogságot a babához!!!5 hós baba anyukája.:)
2008. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oksa 37 hetes kis türelmetlenke :)) de akár szülhetünk is együtt.. :))) megbeszéltük? ma este? :)))
2008. jún. 5. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
No nem bánom, ma este!
2008. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csajok,én is így voltam ezzel,És hogy kicseszett az én gyönyőrű kicsilányom velem?A 42-ik hét végén kellett indítani,annyira jó volt neki odabent:))))


Most én is a 37-ik hétben vagyok,és nagyon türelmetlen már.


Minden jót nektek,és könnyű szülést,üdv

2008. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!