Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésen csak olyan nő lehet...

Szülésen csak olyan nő lehet jelen a kismamával, aki már szült?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg se kérdezik :)Nekem a szülésznő azt mondta, bárkit szívesen látnak a szülőszobán kísérőként, de ha lehet, ne az édesanyámat vigyem :)))) Aki már szült, néha frusztrálja, idegesíti a vajúdót azzal, hogy kéretlen tanácsokat osztogat...
2010. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Bárki ott lehet, akit a kismama szeretne. Feltéve, ha a kórház engedi, hoyg bárki bent legyen. Bár ma már a legtöbb kórházban engedik.
2010. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem , bárki ott lehet, barátnő is.
2010. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
kötelességük beengedni valakit ha a szülö nö azt szeretné...
2010. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Győrben csak már szült nő mehet be.
2010. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeség, nem? Kecskeméten tanfolyamot kell végezni, kapsz pecsétet, és azzal lehet menni szülni apával, vagy akit szeretnél, hogy bent legyen, ha van hely, és persze ha megvette előre a ruhát.
2010. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kalocsán nem kell se tanfolyam, se semmi. Ott lehet megvenni a ruhát és nem kérdezik, hogy a kísérő szült-e... Mondjuk,kíváncsi lennék rá,hogyan tudják ellenőrizni :)
2010. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, amikor rákérdeztem, hogy egy 18. életévét betöltött személy bent lehet, ehhez jogom van. Én is azért kérdeztem rá, mert régebben kellett szülésfelkészítő tanfolyamra járni, ha apuka is bent akart lenni. Apuka tehát bent volt, ruhát kellett venni és ennyi. (Zalaegerszeg)
2010. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Salgótarjánban bárki benn lehet. Nem kell tanfolyam sem. Döbbenten olvastam, hogy valahol meg kell venni a ruhát. Nálunk a férjem kezébe nyomtak egy műtős ruhát, hogy vegye fel, aztán jöhet.
2010. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk Zalaegerszegen meg kell venni. Egy ezres volt.
2010. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!