Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Néztétek a Tényeket? Mi...

Néztétek a Tényeket? Mi történt pontosan a kismamával?

Figyelt kérdés
Meghalt egy kismama, császárt, meg lázat emlegettek.Tud valaki többet?
2010. nov. 30. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
2010. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, erről nem is hallottam! :( Én is a székesfehérvári kórházban szülök, már mindenórás vagyok...kezdek félni, annyi kismama halt meg mostanában :(
2010. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elkezdj félni! Annál rosszabb, legyél tele pozitív gondolatokkal, mert még bevonzzod a bajt!!! Biztos vagyok benne, hogy régebben (mondjuk írjunk le egy 5 éves intervallumot) is volt ugyanennyi tragédia, csak vagy nemfigyeltél rá mert nem voltál várandós, vagy nem mondták.


Sajnálom a kismamát,ennél nagyobb tragédia nem érthet senkit:(

2010. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes hogy egyre többet hallani hogy elvérzik a kismama...

Engem is riogattak hogy fogadott doki nélkül...stb.

És íme ennek a szegény kismamának volt fogadott dokija, mert mondta a férje hogy magánrendelőbe jártak.

Egyszerűen nem tudom elhinni hogyha akarnának nem tehetnének ezek ellen a dolgok ellen, a mai fejlett orvostudománnyal!

2010. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni, nagyon sajnálom. Én császárral szültem, nem volt semmi gond, műtét után 6 órával már sétálnom kellett....Készülünk a második babára, eddig nem féltem, de most megijedtem...Azt sem értem, hogy miért kell az egyik kismaminak 24 órát feküdni a műtét után, míg engem szinte kergettek a nővérek....
2010. nov. 30. 09:42
 6/17 anonim ***** válasza:
És az orvos, akiről nem derült még ki, hogy hibázott-e, ugye bilincsben vitték el a kórházból?
2010. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Második hsz. vok! Ez a szerencsétlen kismama, már ráadásul lázas volt már napok óta, a riportban a férje mondja. :( Hiába mentek vissza többször is az orvosukhoz, mindig haza küldte őket!!! Ki tudja szegénynek mi volt a baja? Remélem, hogy kiderül mi volt a baj és, hogy ki volt a hibás! A kórház nem tartja magát hibásnak! Lányok amúgy ti mikor hallotatok arról, hogy egy orvost lecsuknak pl ilyen halál eset után? Ők mindig megússzákk a büntetést, vagy kapnak egy megrovást, vagy elbocsájtják őket, fefüggesztik a munkájukat! Ha a férjem a szakmája miatt pl felrobbanta egy házat ( gázszerelő ) és meghalna egy, vagy töb ember, több évre börtönbe kerülne! Az orvosok miért kivételek mindenben? Eggyüt érzek a családdal,ráadásul pont karácsony előtt......:(
2010. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hátttttt...én kész vagyok mint a matek lecke..komolyan mondom most már én sem értem..ez a sok elvérzés..két császáron vagyok túl,Májusban lesz a 3. Őszinte leszek..tele a gatya basszus. :(( Lassan már nem a fájdalmaktól fél az ember lánya..meg hogy jaj felvágják a hasfalamat..most mi lesz! Hanem,hogy csak toljanak ki élve abból a rohadt műtőből,és legyen Anyjuk a gyerekeinknek!
2010. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is csak most hallottam és nagyon megrendített. Én is Afehérvári kórházhoz tartozom. Azt nem lehet tudni, hogy ki volt a magánorvos?
2010. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Megint második hsz. vagyok! Egyenlőre sztem titok marad az orvos kiléte, remélem nem arról az orvosról van szó, akihez én járok, pfúúú bele gondolni is szörnyű. :( Nagyon nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lehetett az, talán a szülésznőmnél tudok majd érdeklődni, hátha többet tud, persze ha elmondhatja....
2010. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!