Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Néztétek a Tényeket? Mi...

Néztétek a Tényeket? Mi történt pontosan a kismamával?

Figyelt kérdés
Meghalt egy kismama, császárt, meg lázat emlegettek.Tud valaki többet?
2010. nov. 30. 07:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az orvos nevére én is b..romira kíváncsi vagyok.Miért nem mondják be ilyenkor az ő nevét is rövidítve, mint más bűncselekményeknél?Pl. M. Gábor.Ez most csak egy példa volt.

Rögtön elveszítené a magánbetegeit az biztos.De meg is érdemelné.Most meg még simán tartja a magánrendeléseit?

Én is Fehérvárhoz tartozok.Ha valami gondom van kismamaként lehet, hogy ő fogad az ambulancián?Rohadt jó.

2010. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem azt csinálták itt Fehérváron, hogy kézzel tágítottak 40 hetesen, hogy induljon be a szülés, és úgy csinálták az amnioszkópiát, hogy utána ÖMLÖTT belőlem a vér. Teljesen szétcseszték a méhszájamat. Ezt 3 napig csinálták, már sírtam a fájdalomtól, menni alig bírtam. És igen, én is belázasodtam-. Ki tudja milyen fertőzéseket Nyomhatnak fel oda a vizsgálatokkor... Szintén magánorvosom volt 40+3 naposan lecseréltem, de nem csak őt, az egész szaros kórházat. Másik városban szültem végül...lázasan...császárral...
2010. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szabad tudni, hogy ez az orvos ki volt?
2010. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

14:43!De durva.Na, ezért járok fel Pestre.

Ha gondom van és bemegyek a fehérvári ambulanciára (meglátják ki az orvosom a kiskönyvben) annyira udvariasak, hogy hihetetlen.Amúgy meg úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával.

2010. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Eddig is történtek ilyen esetek,csak nem tudtunk róla,mivel nem mondta be a tv.Meg lehet nézni a statisztikákat,minden évben van több haláleset is szülések során,főként császár alatt,mivel az mégiscsak egy hasi műtét,csak azért nagyon sokan elbagatellizálják.Főleg azóta fújják fel ezeket az eseteket(nem mondom h nem joggal,mert tényleg tragikus..),mióta Geréb őrizetben van.Minket megijeszt,de talán az orvostársadalom kicsit jobban odafigyel..
2010. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon igaza van!Én is abban reménykedem, hogy egy kis értelmet nyer ezeknek a kismamáknak a halála azzal, hogy ezt a sok, lusta, nemtörődöm dokit felrázza.(Tisztelet a kivételnek.) Geréb csak a jog miatt járt úgy ahogy, erkölcsileg sztem nem kellene ennyire elítélni.Ha a kismama belement, lelke rajta...
2010. dec. 1. 08:12
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Pár kérdéssel feljebb azt írták, hogy Dr. Deák Csaba magánrendelőjénél készült a riport. Tehát akkor gondolom Ő volt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!