Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi most a tarifa egy...

Mennyi most a tarifa egy nőgyógy. Vizsgálaton? Illetve a szülésen? Ha van fogadott nődokid és császáros leszel? Vagy ha nincs akkor is fizettek neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosonként változó. ha magánrendelésre mész, ki van írva. Kb. 5000- a csillagos égig bármennyi kérhet. A szülésnél azt szokták mondani, hogy a normál tarifa X 10... persze, ez nem kötelező, mindenki annyit ad, amennyit tud, akar. Császárnál is szintúgy vagy megkérdezed a dokit, hogy mennyiért vállal... mondjuk előre nem lenne szabad megszabnia az árat... Nekem volt fogadott dokim, ő soha nem kért pénzt vizsgálatért, igaz, a kórházba jártam hozzá, mikor ő volt az ügyeletes. Szülni nem nála szültem (épp külföldön volt, a lányom hamarabb jött), de ha ott is lett volna, nem adtam volna sokat, max egy 20-ast... Lehet, hogy még azt se fogadta volna el (több ismerősömtől nem fogadta le, azt mondta, költse a babára).
2010. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rikta az olyan orvos Aki nem kér pénzt a vizsgálatokért, és főleg a szüésért sem. Én szinte az ismerőseim között ilyenről nem is hallottam. Nagy Úr a pénz.
2010. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik dokim egy rendelésért 10 000-t kért, a másik 7 000-t (időközben váltottam). A szülésért tényleg az a szokás, hogy a vizsgálat árának 10*-esét adják, de ez nyilván az elégedettségtől is függ.
2010. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!