Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik már tul vannak a szülésen...

Akik már tul vannak a szülésen! Szülés beindulásával kapcsolatos a kérdésem?

Figyelt kérdés
holnap leszek 38hetes. 37(+0)hetesen voltam utoljára megvizsgálva, akkor teljesen zárt voltam. soha életemben nem voltak görcsim mensturációkor. nst-n már 2x voltam, kérdezték h voltak e fájásaim már. de foglamam sincs h mit is kéne éreznem. fájni sosem fájt,görcsölni sosem görcsölt a hasam a terhesség alatt. naponta többször érzek olyant h bekeméynedik a pocakom, feszül,de egyáltalán nem fájadalmas v görcsös, ami gyakoribb azok ilyen kis nyilalások, amik 1-2 mp-ig tartanak csak. rettegek h nem fogom felismerni a fájásokat, amig valóban nem válnak s zó szerint fájdalmassá. akik esetleg hasonlóan voltak,adnátok tippeket h mire figyeljek?előre is köszi!!!
2010. ápr. 28. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs mitől tartanod, akkor épp elég lesz felismerned. Valszeg nem 1 óra alatt fogsz megszülni. Emiatt igazán kár aggódni. Olyan nő még nem született, aki ne tudta volna, hogy szülni fog.
2010. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az időre!

nekem sem fájtak annyira a fájások, de először tíz, majd 4percenként jöttek, szabályosak voltak. Akkor indultam és 2 ujjnyira már nyitva voltam.

2010. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
meddig tart 1 szülés?
2010. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

NYugodj meg, a fájásokat meg fogod ismerni, ezt garantálom neked!! :)

Alhasi görcs, ami lefele sugárzik és nem tudsz levegőt venni alatta, álalában akkor érdemes a kórházba menni, ha már huzamosabb ideig 5 percenkét jön és eltart 30-40 mp-ig. Én így, este 6 kor mentem be és 22.05 kor született meg a kislányom.


Könnyű szülést!

1,5 éves kislány anyukája

2010. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nyugi!!! én is igy voltam vele. feszült a pocim, picit fájt, de nem görcsölt. egyszer sem mutatott az nst fájást, nem is volt. nekem a szülés megindulásakor lent fájt, alhasi részen, egyre erösödött és végül körbe járta a fájdalom a derekamat és a hátamat is. ezeket a fájásokat fel lehet ismerni, úgy éreztem, hogy lekaparom a csempét is a falról. a toló fájásoknál már beszélni sem birtam, nem is akartam tartogattam az eröm, hogy kitudjam nyomni a babám. azt hittem nem birom ki, annyira fájt, de amikor kint volt és megmutatták a kislányom, abban a pillanatban azt gondoltam és még most is azt gondolom, hogy bármikor végig csinálnám ahányszor csak kell!!!

tehát ne félj, menni fog minden, könnyü szülést és kellemes babázást!!!

egy 3,5 hónapos kis tündér anyukája

bocsi, hogy sokat fecsegek

2010. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

4órahosszáig szültél?!:O

jézusssoom

én nem akarok gyereket:O

2010. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 4 óra hossza az irigyelt idő:) Én is este 7-kor mentem be, és 22.50-kor született a fiam, és azt mondom, könnyű szülés volt.
2010. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 4 órámmal én is a könnyen szülő nők körében tartozom, van aki akár 24 óráig is vajúdik.


Később majd változik a véleményed! :)

2010. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal 22 óra hosszát vajúdtam, borzalmas élmény volt :( Ezzel szemben az elsővel 1,5 óra alatt meglett a baba, és meg sem nyikkantam!
2010. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájásokkal indult, hanem azzal hogy elment a magzatvíz. Teljesen olyan, mintha bepisilne az ember, csak kicsit véres.


Ja igen, és előtte pár órával elég durva hasmenésem volt. Utána többektől hallottam, hogy nekik is volt, ez "figyelmeztető jel".

2010. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!