Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért bunkó a csecsemős...

Miért bunkó a csecsemős nővérek 99%-a?

Figyelt kérdés
Ezt a bunkóságot tanítják nekik az iskolában?Sok kismama miattuk nem tud szoptani sem...
2008. jún. 1. 20:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó hozzászolonak!

Te sajnos nem tudod ugy láttom mi az egészségügy, cigiszünet, kávé szünet ha..ha..!Nálunk nincs ilyen úgy hogy megyünk is egész nap mint a bolondok biztos van olyan anyuka akihez nem jutok oda minden szoptatáskor, de sajnos nekem is csak két kezem és két lábam van de majd klonoztatom magamat. Csak az orvosotokra tudtok várni órákat az nem baj, hogy nemjönn mert mqtöben van. Na persze még is fizetek mint a katonatiszt a nQvértQl meg egy tábla csokit sajnál a beteg a segítségért. Ja és a 18 gyerek etetését a nQvér tartja számon mert anyuka inkább látogatozik.

2010. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy esetleg nem jutsz el egy-egy anyukához. Hanem az hogy egyesek interneteznek akkor amikor anyuka segítséget kér. A kórházi ott tartózkodásnál valóban volt olyan nővérke aki kedves volt, de a többi.... Amikor kértem a segítséget, ezt kaptam "nincs nekem arra időm, hogy minden anyukának megmutassam, hogyan kell szoptatni"a gyerek elég aluszékony volt és sehogy nem bírtam ébreszgetni, akkor az egyik "kedves"nővérkétől kértem segítséget mit lehetne tenni, ő odajött hozzánk és úgy belecsípet a gyerek vállába, hogy ordítva ébredt fel a gyerek alig bírtam megnyugtatni, persze így sem szopizott. Ez valami ős régi elavult szokás lehetett a 18.századba, ezeket nem képezik bababarát módszerekre? Aki kedves volt velem egy éjjel egyedül volt a nem tudom hány csecsemővel. Ezt onnan tudom, hogy amikor már 3 napja sem volt tejcsim, és ordított a gyerek felmentem hozzá hogy most már tápszert kérek, és csengetésre nagy sokára kijött és ő kért elnézést, de egyedül van, és kedvesen azt mondta, hogy mindjárt készít egy adagot és lehozza nekem, ne aggódjak. Őt meg is jutalmaztam alaposan mikor haza mentünk, a többinek még azt sem mondtam köszönöm,de miért is tettem volna. Annak a nővérnek üzenem, aki belecsípett a gyerekembe, hogy azóta sem bírtam elfelejteni.
2010. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én egy pesti kórházban szültem és totál ki vagyok rájuk akadva. Ha tőlük függne,akkor én sem tudtam volna szoptatni. Érdekes egy réteg. Úgy látom ez országos probléma. Miért nem tesznek ez ellen valamit? Rendesen a sírás környékezett,mikor le kellett adnom hozzájuk 1 éjszakára kékfény alá a gyereket. Mondtam,hogy fejem neki a tejet éjszakai is és viszem leadni. Erre nagy gúnyosan: "Hátha anyuka felkel éjjel 1-kor akkor hozza a tejet, mit bánom én." No comment,,,,
2014. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!