Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MÁV kórházban a csecsemős...

MÁV kórházban a csecsemős nővérek közt, van aki vállal fül lyukasztást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ugye nem a pár napos babádnak szeretnéd kilyukasztatni a fülét?

Állítólag az első 6hónapbannem ajánlott,sőt! veszélyes.


Egy 2 gyerekes 32éves anyuka.

2010. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne veszélyes? Ha alkohollal minden nap leecseteli többször nem gyullad be!

Minél előbb lyukasszák annál kevésbé veszi fel a baba!

De kérdez meg inkább egy gyerek orvost akár itt az interneten is www.orvostudakozo.hu !

Én is a MÁV-ba szültem mind a 2 kislányomat és úgy volt én is ott lyukasztatom ki a fülüket, de mind a 2 alkalommal elfelejtettem!

Így nem tudom, hogy lyukasztanak-e!

Én házhoz hívtam egy nővérből lett kozmetikust aki vidékről minden hónapban 2szer feljön Pestre a babák fülét kilyukasztani! Igaz 5000.- ékszerrel! Nekem bevált ha gondolod megírom a telefon számát privátba.

2010. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a kórházat, első kézből kapsz pontos információt! :) Kérd a csecsemős osztályt, bárki fog tudni válaszolni szerintem.

Én a délpestiben szültem, a lányomnak is ott csinálták. Átaludta. :) És semmi baja nem lett. Már 1 éves.


Szerintem bármi lehet veszélyes a mi világban, még kimenni az utcára is, de nem kell rögtön rémisztgetni...

2010. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is kislányom van, de nekem egyáltalán nem fontos, hogy fülbevalója legyen a lányomnak csak azért meRT lány.és egyáltalán nem is szándékozom a kislányomnak fájdalmat okozni csak azért, hogy fülbevaló lifeghessen a fülébe.Majd ha nagyobb lesz és ő akar fülbevalót akkor majd kilövessük, de addig nem látom értelmét a fülbevaLónak.nekem egyévesen tűvel szúrták ki, és állítólag nagyon sokáig fájlaltam amíg begyógyult, de akkor az volt a divat, ha valaki nem lukasztatta ki a lánya fÜlét akkor megszólták.ma a lányom 2 éves , de még soha senki szóvá sem tette, hogy miért nincs még fülbevaló a fülébe.és nagyon sok lányos anyukával állok kapcsolatban ezek küzül egynek van csak fülbevalója.Szóval ha neked fontos akkor még a kórházban kilukasszák(tűvel).Nekem ahol szültem, ott a csecsemősök elvégezték.Én nem éltem a lehetőséggel és nem is bántam meg.
2010. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

SZia!

Szintén Dél-Pesti korház, mikor jöttünk haza bevittem a ruháit, meg a fülbevalóját, mikor megkaptam a kicsikémet hogy jöhetünk haza, már a fülcsi a fülében volt.

Nem bántam meg, soha nem piszkálja, hamar megszokja, most 13 hónapos és még nem volt balesetünk vele!

Hajrá, inkább most mint később, később már le kell fogni, sokkal mélyebb nyomot hagy benne, mint pár naposan!


Üdv: Egy fiatal édesanya (védőnő.)

2010. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Mávban szültem,májusban,nem vállaltak füllyukasztást.
2010. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
11.34-es vagyok,ma lyukasztotta ki egy nagyon kedves kozmetikus a lányom fülét,házhoz jött,fülbevalóval együtt 4500 FT volt.
2010. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én éppen azért szeretném pár naposan a fülébe tenni, mert nem hagy még benne mély nyomot.

Ha meg nagylány lesz és nem szeretne fülbevalót hordani akkor meg kiveszi.


Felhívom azért a Máv kórházat, hátha lesz mégis valaki aki betenné, de mindenesetre megköszönném azt is ha elküldenétek azokat a telefonszámokat, akik házhoz jöttek.

Ők szúrtak vagy lőttek?

2010. okt. 17. 12:26
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

07:11-es vagyok!


Fülbelövés Csecsemőknek!!!

Kismamák Figyelem! Fülbelövés Újszülötteknek ill. csecsemőknek. Speciális EU által szabadalmazott nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik Blomdahl fülbevalókkal. Kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakított ún. pillangós hátsó résszel. ( Egyedi eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással)


Kecskésné M Tímea

E-mail: loricska3@freemail.hu

Telefon: 302468247

Cím: Érd: Kecskésné M Timea

Város: Budapest

Honlap: www.hu.blomdahl.com


Ezt találtam róla de nekem más telefon szám van meg tőle.

Nem tudom melyik a jó de azért leírom:709421268

Emlékszem mi mind a 2 szer e-mailen vettük fel a kapcsolatot és bármilyen kérdésre készségesen és rögtön válaszolt!


Nekem be vált mind a 2 lányomnak szépen csinálta!

Az sem utolsó szerintem, hogy mielőtt kozmetikus lett ápoló nő volt!!!

2010. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a MÁV-ban szültem (2009. 07 hó) és nem vállalták a fül lyukasztást.
2010. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!