Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MÁV kórházban a csecsemős...

MÁV kórházban a csecsemős nővérek közt, van aki vállal fül lyukasztást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 10:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

ma 09:15!


Teljesen egyet értek veled!!


Sok majomkodó(bocsi)anyuka azt hiszi hogy az a legfontosabb hogy a 2-3napos újszülöttnek legyen már fülbevalója...aztán 3éves lakozott köröm,7évesen gyerek smink az iskolában...

Mintha nem lenne elég stressz és megterhelő a babának hogy meg kellett születnie,és még akkor ez is..

Persze mindenki azt tesz a gyerekével amit akar,a következményeket vállalja mindenki saját maga.

Nekünk a gyerekorvos 6hónapos korig nem ajánlja,a megye legjobb gyerekorvosa,indokra már nem emlékszem,és a feleségemnek mondta.

A kisebbik lányunk 4éves a nagy pedig 7éves múlt.

Mindkettőnek 1évesen lett kilyukasztva a füle.

Hát kb.1percig sírtak,a lényeg hogy hozzá értő csinálja,még ha drága is.

Egy 36éves apuka.

2010. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nem viselte meg őket,lelkileg se,ez hülyeség...szinte teljesen fájdalom mentesen ki lehet nekik lyukasztani,sőt 1évesen voltak már annyira értelmesek hogy ki tudták választani hogy melyik fülbevaló tetszik nekik,és az öröm az arcukon amikor meg látták magukat a tükörben.:-)))
2010. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Még valami:


Néhány védőnő kivételével a többségük annyi hülyeséget tud mondani..tudnék mit mesélni:DDD

2010. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nah a védőnők hülyeségeiről én is tudnék mesélni.A védőnő az csak védőnő, én a gyermekorvosomnak hiSZEk.eddig bármit mondott a védőnő, és én visszekérdeztem a gyerekorvosnál, mindig szidta az orvos, hogy hogy mondhat Ilyet a védőnő.Erről ennyit.Csak egy példát mondaNÉk.a védőnő azt mondta, hogy nem szabad kitörölni a kislányok nuniját, erre a gyerekorvosnak mondom, azt mondta , ha nem törölöm kis rendesen akkor fertőzést kaphat az ott pangó dolgoktól(krém).Eddig még mindig mást mondott mind a kettő.A gyerekorvosom is azt mondta egyéves korig felejtsük el a füllukasztást.A védőnő persze mást mondott.
2010. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Láttok olyan kérdést, hogy ki miért NEM teteti be születés után a fülbevalót? Mit kell mindenkinek puffogni rögtön! 20 éve is a kórházban tették be a fülbevalót, nincs ebben semmi "majomkodás". Hogy jön ehhez a körömfestés?? El vagy te tévedve!

Senki sem divatból teteti be. Az én lányom azt kapta meg, amit én is viseltem babakoromban, így anyáról lányára szállt. Nekem és neki a kórházban tették bele. Semmi gond nem volt, s azóta sincs. Akkor mit kell rögtön aggodalmaskodni? Mi már túl vagyunk rajta, azzal ellentétben, aki most jajong, hogy vajon nem fog fájni a pár évesemnek? Biztos, hogy kell neki az a fülbevaló?

A kérdező is egy egyszerűt kérdezett, erre mindenki mondja a magáét. Ahelyett, hogy segítene, csak jártatja... Menjen máshova okoskodni!


Amúgy nálunk az volt az első hozzáfűznivaló a fülbevalóhoz, mikor a szomszéd néni megcsodálta, s "nahát, már megvolt a keresztelő?". Néztem nagyot, ezt meg miből gondolja, hát a fülbevalóból. Na tessék! Ilyen szokás is van! És mikor kereszteltet a többség? Hát nem 2 évesen...


Én írtam amúgy, hogy hívd fel a kórházat, szóval újat nem tudok hozzáfűzni. De ez elég gáz, hogy mindenki itt fújol egy olyan dologra, ami amúgy másoknak tök természetes.

2010. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó, tökéletesen egyetértek Veled.

Felhívtuk őket telefonon, azt mondták ez a kórházban tilos, gondolom a sutyi pénz szerzés miatt, de ha majd ott vagyunk kérdezzek rá személyesen...;) Ebből az jött le, hogy fogok olyan csecsemőst találni aki beteszi majd a kismanónak.

Csak már ott tartanék! Még van kb 4 hetem.

2010. okt. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!