Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szüléssel esély a...

Indított szüléssel esély a hüvelyi szülésre?

Figyelt kérdés

Őszintén,le vagyok kókadva. Ma vagyok 40 hetes, tök zárt méhszájjal,zéró jóslók és társai,amúgy ctg-n minden rendben. Már minden nap be kell menjek a kórházba, naponta más vizsgálgat,ettől csak a vérnyomásom megy egyre feljebb és rámjött a pararoham, hogy ha nem szülök egy héten belül,megindítják,(akkor is ha a babával amúgy minden rendben)ami ahogy olvastam két esélyes, a feléből császár lesz. oké,félek a szüléstől,de akkor is szeretnék megküzdeni vele,ne csak úgy odaadják a babámat..Valakinek tapasztalat?Esetleg tanács?

Előre is köszi,

M.



2012. nov. 1. 14:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Naaaa?????
2012. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Jelentem, nov.5-én megszületett a kicsaj,3730 gr :)

Bozalmas szülésem volt,csak hogy röviden fogalmazzak, és utána még sokáig ilyenolyan intenzíven töltöttem a napjaim,de már minden oké. A vicc az hogy amennyit agyaltam a szülésen itt, annyira nem lehetett felkészülni az egészre..

2012. nov. 16. 14:47
 33/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!!!

Nekünk is 5-én született meg a babánk, reggel 5:55-kor. A köldökzsinór a nyakán volt, de szerencsére minden jól végződött.

Múlt hét csütörtök óta itthon vagyunk, és gyakoroljuk a szülői teendőket...nagyon nehéz, de csodálatos.

Sok boldogságot Nektek!

3-as voltam

2012. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nagy gratula nektek is! :) Boldog babázást !
2012. nov. 16. 18:45
 35/37 A kérdező kommentje:
Végül elindult a pici magától,vagy rásegítettek?
2012. nov. 16. 18:47
 36/37 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, gratulálok:)) pont egyik nap jutottál eszembe, h kint van-e már a babó. örülök, h minden ok! jó babázást! :)
2012. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Hát valahogy én is úgy vagyok vele mint ahogy te is írtad, mondtam a páromnak hogy bármennyi kistesót kihordok,de szülni ne kelljen mégegyszer..Gyakorlatilag kinyomták és húzták belőlem a végén,úgyhogy a sikerélmény az elmaradt, de ez totál nem számít már, már átéltem, hogy a szülés módjától aztán semmi nem függ a későbbiekben, hogy milyen anyává válsz és mikor..
2012. nov. 16. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!