Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kapcsolatban lehet a szüléssel...

Kapcsolatban lehet a szüléssel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon,de tényleg nagyon erős feszítő és szúró érzést éreztem a medencémben és a méhszájamnál. Alig tudtam este elaludni emiatt,plusz éjjel többször is arra ébredtem,hogy iszonyatosan fájdalmasan keményedek. Nem vagyok egy mindenért jajjogok típus,de tegnap igen sokszor felszisszentem ezek hatására. És amikor jött a szúrás a feszítő érzéssel,akkor meg is kellett állnom,nem tudtam menni. Lehet,hogy most már tényleg közeleg a vége? Eddig ilyen nem volt.

39 hkm


2012. szept. 25. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 gyereket szültem és majdnem bizton állítom, h az a fájdalmas szúrás azt jelzi, h kezd kitágulni a méhszájad. Lehet nem ujjnyiban lehet mérni, hanem mm-ben, de az is előrehaladás. A feszítő érzésekből hamarabb lehet szülés , mint pl. a sűrű keményedésekből.
2012. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
39 hetesen!? Lehet, hogy mostmár tényleg közeleg a vége??!! Lehet. Meddig gondoltad hordani?
2012. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj istenem... A közel alatt 1-2 napot értek. És eddig nagyon úgy éreztem,hogy túl fogom hordani,mert abszolút semmi jele nem volt annak,hogy meg akarna születni,így ha ez beigazolódik,akkor még talán 2 hétig is bent maradhat,nem?
2012. szept. 25. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!