Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár, vagy természetes...

Császár, vagy természetes szülés? Előnyök, hátrányok, kockázatok.

Figyelt kérdés

27 éves Anyuka vagyok, már van két gyerekem 18 hónapos ikrek, akiket nem sikerült természetes úton megszülnöm. Ezt most nem részletezném, nagyon nehéz terhesség és nehéz szülés volt és császár lett a vége. Viszont most már a 38. hétben vagyok és hát nem fordult meg a babám...

Én is farfekvéses voltam és anya gond nélkül megszült, de az orvosom azt mondja, hogy esélytelen, hogy ebből egy természetes szülés összejöjjön... Ti mit gondoltok? Szerettem volna természetesen szülni... persze az első az, hogy egészséges legyen a gyerekem és nem az,h nekem most mekkora élmény a szülés...



2012. okt. 2. 18:36
1 2
 11/14 ekeke ***** válasza:

Ja, ha meg akarjátok ekecselni a természetet, akkor is a természet szabályai vannak érvényben.


Ha megmentünk ezer beteget, akkor elszaporodik. Bekeveredik az egészségesbe, az utódok többsége beteg lesz. A beteg hogyan termel? A beteg miből vesz műszerveket, kémiát, orvosokat? Hát természetes, hogy az egészségesek termeléséből. Tehát az egészségeseknek kell háromszor annyit melózni, hogy a betegeket fenntartsa:) Így kell még több beteget létrehozni. Örülni fog a gyógyszeripar. Meg lesz még több szenvedő élet.

2012. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
gratulálok, csodálatos ember vagy.
2012. okt. 14. 14:22
 13/14 ekeke ***** válasza:
Lyály.
2012. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ekeke, ha belemegyünk és félredobjuk az emberséget: Császárra nem csak az anya vagy baba betegsége miatt lehet szükség, sőt sajnos olyan verzió is előfordul, hogy pont egy későn alkalmazott császár miatt esik el az állam 1 vagy több egészséges adófizetőtől.

Lehet, hogy most egészséges vagy, de szerintem nincs az a bio életmódot folytató ember, aki korunkban egész életét betegség vagy baleset nélkül élné le. Aztán ugye nagyon sok olyan betegség van, ami nem öröklődik ill. nagyon sok olyan látszólagosan egészséges ember, aki betegségre való hajlamot örökít. És hol húznád meg a határt és milyen módszerrel?

Itt egy jó film a témában:

[link]

2012. okt. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!