Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon szülni akarok,...

Már nagyon szülni akarok, versenyzünk?

Figyelt kérdés

Egész nap csak azt várom, hogy mikor indul be... Más is van így? Vajon ki lesz a leggyorsabb? :)

39 hetes vagyok, második baba, jó nagy súllyal.

(37 hetesen 3500 grammra becsülték, nagytesó 4500-al született.)

Minden szülésre utaló jel megvan: feldagadt száj, megváltozott arc, jóslófájások ezerrel...



2012. szept. 25. 16:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
100%

Vásárnapra vagyok kiírva,de van egy olyan érzésem,hogy előbb lesz meg,vannak erre utaló jelek. Úgyhogy beszállok,mert már én is dilizek :D legalább ide járhatok unaloműzésként :))) na meg persze engem is érdekelnek a babák,meg hogy végül ki mikor szalad a kórházba :)

Könnyű szülést mindenkinek!

2012. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 A kérdező kommentje:

Hihi, köszi az együttérzést, remélem a 6-os nyer, ő már nagyon megérdemli. :))

Ma megyek CTG-re, ha délután nem írok, akkor benntartottak...

Holnapra van egy időpontom még a fodrászhoz, de mondtam, hogy csak akkor várjanak, ha előtte telefonálok. Azért ma megmostam a hajam, leszőrtelenítettem, meg ilyenek. A nagyfiút felkészítettem, hogy anyu nemsokára távol lesz pár napig, aztán hazahozzuk a kistesót. Olyan izgis! :)

2012. szept. 26. 08:13
 13/121 anonim ***** válasza:
100%
Már én is 3 nappal vagyok túl a kiírt dátumon. Holnap megyek NST-re meg UH-ra. Nem valószínű, hogy én nyerek, ugyanis tegnap kiderült, hogy még nem illeszkedett be a picim feje. :( Pedig már hetek óta várjuk a szülést!
2012. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
100%
Én a 32. hétben vagyok, de két napja teljesen hülyén érzem magam, mondjátok, hogy ez normális, anyós szerint csak türelmetlen vagyok. Jósló fájások vannak, habár először azt hittem hogy csak a baba nyújtozkodik:D:D Igen, első terhesség:D Tegnap hasmenésem is volt, habár addig minden nagy vécézést kisebb szülésként éltem meg szinte sírtam a wc-n ülve. Ma megyek midwife-hoz (Angliában élek) kiváncsi vagyok, mit mond. Ja, és hajrá mindenkinek:D:D
2012. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 A kérdező kommentje:

Hát nem tartottak bent. :)

Kitartást mindenkinek!

2012. szept. 26. 13:46
 16/121 anonim ***** válasza:
100%

hahó!

én 36 hetes vagyok, és csak azért írok, mert ma voltam NST-n és a szülésznőm mondta,hogy ez a melegfront megtette a hatását, mert őrültekháza van náluk.

3 sima szülés és 2 császár volt csak délelőtt......

én október 19-re vagyok kiírva, de már nagyon elegem van, szívesen átugranám ezt a pár hetet.

2012. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/121 anonim ***** válasza:
hahó utolsó! (bocsi az offért) én is okt. 19re vagyok kiirva :D te hol szülsz?
2012. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.

Ma nst-n irigykedtem rendesen,ugyanis egy kismama úgy jött be reggel,hogy tegnap óta fájdogál. Hát a gép mutatott is rendes fájásokat,na meg az arca is :)) na,őt már nem engedték haza,ment is szülni. Nekem 2 órája görcsölget a hasam,fáj a derekam,hányingerem van, talán lesz ma valami,majd kiderül. Most fürdőzök egyet,drukkoljatok :))

2012. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Bakker, mindenkinek van fájása meg vannak jelek, nálam meg nagy nagy semmi. :) Tuti utolsó leszek. :)) Sok sikert mindenkinek!
2012. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
Sok sikert 11-es, majd írj mi a helyzet:)
2012. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!