Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon szülni akarok,...

Már nagyon szülni akarok, versenyzünk?

Figyelt kérdés

Egész nap csak azt várom, hogy mikor indul be... Más is van így? Vajon ki lesz a leggyorsabb? :)

39 hetes vagyok, második baba, jó nagy súllyal.

(37 hetesen 3500 grammra becsülték, nagytesó 4500-al született.)

Minden szülésre utaló jel megvan: feldagadt száj, megváltozott arc, jóslófájások ezerrel...



2012. szept. 25. 16:51
 81/121 anonim ***** válasza:
Nekem még van hátra elm. 5 hét, és kislányom lesz:D Mindenkinek gratula a kicsijéhez, a többieknek kitartást. Akartam is kérdezni, ti is úgy voltatok az utolsó hetekben, hogy sehogy sem jó? Kb. 2 hete se ülve, se állva, maximum fekve tudok kényelmes poziciót találni, de úgy meg ugye semmit nem tudok csinálni:D Nagyon kényelmetlenül vagyok már a testemben:D
2012. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:

igen, én már megőrülök,hogy semmiféle testhelyzet nem jó!

most éjjel sem aludtam már egyszerűen nem találom a kényelmes poziciót. ráadásul megfáztam nagyon, taknyos vagyok, amúgy sem kapok rendesen levegőt már a hasamtól, annyira nyom ez nagyon nem hiányzott. (holnapra vagyok kiírva)de semmi jele,hogy meglesz a baba.

szóval neked kedves utolsó lány lesz?? én is lányt szerettem volna.....már van egy lányom és van egy fiam is és most megint kislányt gondoltam,hogy lesz de nagyot tévedtem.

2012. okt. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 A kérdező kommentje:

De jó, hogy még most is írtok magatokról. :)

Mindenkinek kellemes szülést, aki még nincs túl rajta!!

2012. okt. 18. 17:49
 84/121 anonim ***** válasza:

na nekem ma jár le a "hitelesítésem" de ez a gyerek nagyon nem akar kijönni.....

nektek kedves többiek,akik már megvan a gyerek hogy megy a babázás?

én,mint gyakorló anyuka az alváshiánytól félek a legjobban!

valahogy olyan gyerekeket sikerült eddig "kikapnom" akik nem szeretnek aludni....se mikor kicsik voltak nem aludtak se most.

félek,hogy a most születendő kicsi se lesz külömb.......félek,hogy egy zombi leszek a nemalvástól.

annyira irigylem azokat akik mesélik,hogy reggel alig tudják kihúzni a gyereket az ágyból,hogy elérjenek a bölcsibe meg óviba ők meg időben munkába.

na ezzel nekünk sosem volt gond. a lányom is meg a fiam is legkésőbb hajnal fél 6-kor fenn volt/van. és persze ez hétvégén is ugyanígy. most sem számítok jobbra, hisz testvérek.

ha esetleg beindulna nálam a szülés megpróbálok írni ide nektek. annyira hamar nem hiszem,hogy kijön a gyerek,hogy pár sort nem tudjak ide begépelni,hogy kezdek érezni valamit.......habár 3. gyereknél lehet,hogy hipp-hopp és már kinn is van.....????

2012. okt. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sziasztok! Hát az alvás az nálunk bajos... A nagy mindig kitakarózik és olyankor nyöszörögve jelzi h húzzak át betakarni. :) A kicsi 2-3 óránként eszik, meg 4 óra fele nyöszörög. Ilyenkor gondolom kicsit fáj a hasa mert fél óra-1 óra múlva tele rakja a pelust. A nagy közben rászokott a koránkelésre, ma is 6:15kor kelt, meg kivételesen a kicsi is szóval katasztrófa volt... Fél kézzel szoptattam meg reggeliztettem... De egy bögre kávéval ki lehet bírni. :)) Egyébként a nagy fiam katasztrofálisan aludt 15 hós koráig, szóval sajna sejtem mi vár még rám... Kitartás mindenkinek főleg a több gyerekeseknek! :)
2012. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Nekem egy szavam sem lehet,a baba csak akkor sír,ha éhes. Amikor pisis vagy kakis a pelus,akkor elvörösödik a buksija és nagyokat morog :D álmában nyűszít,úgyhogy viccelődtem is,hogy nekem kiskutyám van,nem kisfiam. Állandóan lepisil és nem tudom kivédeni,hiába próbálom. Pont akkorra időzít,amikor végre összeszedem a bátorságom,hogy na most kihúzom alóla a pelust és a lehető leggyorsabban kitörlöm a popóját,hogy aztán rakhassam alá az újat... De már a tenyeremet is telekakilta,jutott belőle a pólómra is :)) szóval ilyen téren egy átok ez a gyerek, de egyébként ma már 12-fél5ig egyhuzamban aludt,így végre én is ki tudtam pihenni magam. Egyre nehezebb,ha huzamosabb ideig próbálkozom kihozni belőle a büfit,akkor egy idő után elkezd zsibbadni a vállam :D nagyon szerelmes vagyok belé,az apja meg már most kezelésbe vette (ráadta az ő XL-es hokimezét :D). Boldog vagyok,talán mondhatom azt,hogy életem eddigi legszebb időszaka ez,de biztos lesz még ennél is jobb,csak most nehéz elképzelni. Boldog vagyok,hogy igazi CSALÁD lettünk :) Ti hogy vagytok?
2012. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:
81-es vagyok, 35 hetes. Szóval nekem lesz egyedül kislány? :D Van valaki akinek ez az első terhessége? A mára kiírt kismamának sok sikert, én nem tudom mit kezdek ha ráhúzok még a kiírt időpontra:D Ma alig aludtam, olyan bokszmeccs volt a hasamban, meg is ijedtem egy kicsit eddig nem keltem fel soha éjszaka arra,hogy rugdal, de most még apuka is felkelt ahogy álmában átölelt és a kezét a hasamra tette.
2012. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 anonim ***** válasza:
(már írtam) én mára vagyok kiírva de most átírtak 23-ra, hogy később kelljen befeküdni ha esetleg nagyon elhúznánk, mert amúgy minden rendben van velünk. ma C2111 volt, viszont most a jóslók eltűntek 2 napja...hát ebből lehet jövőhét lesz ...
2012. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Én voltam tegnapra kiírva (nekem lesz a harmadik babám)

de ma hajnalban elment a nyákdugóm és szivárog a víz. Nemsoká megyek be a kórházba mert amúgy is mostanra voltam hívva nst-re.

Fájások még nincsenek, de nemsoká az is jön biztos. Nemigen engednek haza már.

Drukkoljatok!!

Majd írok!!

2012. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 A kérdező kommentje:

Először is szép szülést annak, aki már a küszöbön van! :)


A nemalvásról én is tudnék írni sajnos, nagyfiam 2,5 éves koráig nem aludt szinte semmit, aztán lassan javult a helyzet. Most már eljutottunk odáig (4 éves lesz), hogy minden második éjszakát átalussza, és reggel 6-ig alszik. (Inkább nem írom le, mi volt előtte, de el tudjátok képzelni...)

Sajnos a picúrhoz nekem is sokat kell kelnem, mert csak egy cicit eszik ki, utána bealszik, és így másfél-két óránként éhes lesz. Ez nappal nem zavar, de éjjel nagyon rossz.

Bízom benne, hogy 1-2 hét vagy hónap múlva normalizálódik a helyzet, és nem lesz annyira gáz, mint a bátyónál.

2012. okt. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!