Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon szülni akarok,...

Már nagyon szülni akarok, versenyzünk?

Figyelt kérdés

Egész nap csak azt várom, hogy mikor indul be... Más is van így? Vajon ki lesz a leggyorsabb? :)

39 hetes vagyok, második baba, jó nagy súllyal.

(37 hetesen 3500 grammra becsülték, nagytesó 4500-al született.)

Minden szülésre utaló jel megvan: feldagadt száj, megváltozott arc, jóslófájások ezerrel...



2012. szept. 25. 16:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/121 A kérdező kommentje:
Kellemes ünnepeket Anyukák! :)
2012. dec. 20. 08:57
 112/121 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagytok anyukák? Mekkorák a babák,milyen színű a szemük,kire hasonlítanak a rokonok szerint?:)) mit esznek,mennyit alszanak,hogy fogadták őket a tesók? Üdv mindenkinek,11-es
2013. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/121 A kérdező kommentje:

Hehe, szia! Lassan fél évesek a babákok. :)

Az én fiam ugye 4500-al született, mint a bátyja, azóta is szépen tartja a versenysúlyát, 8 kiló körül van, és 70 cm.

Már kóstolgatunk ezt-azt, mert amíg csak szopizott, nagyon sokat kellett éjjel is kelnem hozzá, így meg már egy fokkal jobbak az éjszakák.

A tesók nagyon imádják egymást, állandóan hancúroznak, nevetgélnek, tök jól elszórakoztatják egymást. :)

A vicc az, hogy pont mára van kiírva egy barátnőm, már ő is nagyon szülni akar...:)

2013. márc. 20. 08:32
 114/121 anonim ***** válasza:
9200 gramm, 73 cm a fiam, jövő héten lesz fél éves. Állítólag egyre inkább hasonlít rám a fiam, de én az apját látom benne :) Ő az első gyerkőc a családban, amit rendesen ki is használ a lurkó..még csak szopizik, jövő héten tervezzük az első hozzátáplálást. 6-os voltam.
2013. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/121 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit! Szép,nagysúlyú babócák vannak :) mi sem vagyunk lemaradva,a fiam 8 és fél kg,70 cm. Már nagyon sok mindent eszik,egyszerűen nem tudok olyat kóstoltatni vele,aminek ne lenne sikere. Na jó,a krumpli az csak krumpli,nem nagy sztár :) tiszta apja mindenki szerint,egyedül anyósom látja azt,amit én is: a szemei olyanok,mint az enyéim,na meg a füle. Rengeteget kacag,sokszor csuklik,kúszik,négykézláb hintázik,orra bukik :D ezeket tudja,mire fél éves lett. Én pedig megtanultam állva "aludni",bárhol bármilyen körülmények között szoptatni,kézzel mosni és egyebek :D örülök,hogy jól vagytok,hogy ilyen szépen fejlődnek a babák :) hajrá hajrá továbbra is,hamarosan jönnek a fogacskák ;))

Minden jót Nektek!!

11-es

2013. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/121 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Sziasztok!


Tegnap volt fél éves a fiam. 72 cm, minden rugi kicsi rá. :) A súlyát most nem tudom, de 7 kiló felett van. Forog már mindkét irányba, sokat nevet de nagyon nyugis baba. Imádja a 26 hónapos bátyját! Az estéink nagyjából nyugisak. Anyatejes még csak, próbáltam az alma pépet de nem volt nyerő neki. :) De próbálunk majd mást is. Szóval minden oké. Örülök h mindenki jól van és belerázódott a babázásba. :)Fél év múlva ugyan itt! :))

2013. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/121 anonim ***** válasza:

Elsejen volt fel eves a kisfiam, 8720 gramm es 75 cm (4057 grammal es 58 centivel szuletett)

Napi egyszer kap fozeleket, es most kezdem bevezetni az esti tejpepet mert ejjel meg 5-6-szor is keri a cicit :)

Mosolygos,jokedvu baba ,csak ejjel problemas. Most mar jatszani is tudnak egyutt a batyjaval (O 4 eves lesz).Mar 3,5 honaposan megfordult hasrol hatra, 4,5 honaposan hatrol hasra. Mult heten kezdett kuszni, felhuzza magat ulesbe a hordozoba,hintaba de meg nem ul meg magatol. Ram es az en csaladomra hasonlit amugy a kicsi a nagy meg az apjara es annak csaladjara ugyhogy a ket teso kulsoleg siman letagadhatna egymast :D

2013. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/121 anonim ***** válasza:
Lassan egy évesek a picik :D Mi újság nálatok? :D ( a lányos anyuka:D)
2013. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/121 anonim ***** válasza:
17-es és 88-as vagyok, aki október 19-re voltam kiírva és végül 22én szültem. bizony hamarosan 1évesek lesznek. most egy ideje nem mérettük de 9 kiló fölött van. 6 hósan kúszott, 7.hónapban mászott, ült, felállt , elkezdett oldalra lépegetni. mostmár biztosan közlekedik bútorok mellett, a napokban elkezdte tologatni a járássegítőt és a konyhai székeket :-D nagyon nagyon édes, imádom, nagyon boldog, kiegyensúlyozott nyugodt baba! fogacska későn jött neki, most nemrég bújt ki az első alul, de felül látszanak szépen sorakoznak a többiek. még szopizik is, de eszik szépen sokféle más ételt mellette. szívószállal is szépen iszik már. ti hogy vagytok?:-)
2013. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/121 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben szuletett a kislanyom. Lassan 12 kilo 76 cm, 4 foga van kinn, forog, maszik, felul mostanaban probalja felhuzni magat:) nagyon mosolygos, hunciut baba. Es okos: ha valamit szolok hogy nem szabad razza o is a fejet, habar ugyanugy csinalja :) a cicizest meg jobban szereti mint a rendes etelt, de mintha a darabos jobban menne tetszene neki:):)
2013. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!