Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes babás vagyok! Napi...

30 hetes babás vagyok! Napi 3-4 szál cigit elszívok! Próbáltam letenni, nem megy! Más volt esetleg ilyen helyzetben? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 12:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen gyerek sem érdemli meg, hogy szenvedjen az anyja butasága miatt egy percig is!!!
2012. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
80%

Mikor bent feküdtem a kórházba szülés előtt, volt 2 anyuka aki azzal akart magának felvágni hogy ki mennyi cigit szív naponta. Az egyik anyuka 30. hétre megszülte a gyerekét, intenzívre került. Éppen hogy csak meg maradt a baba. Utána ott sírt mikor látta a picit. AZt mondta hogy megbánta, mert látta mi lett a vége.

A másik anyukának 34. hétre lett meg sürgősségi császárral.Leállt a baba a fejlődéssel, pici volt, meg nem volt minden rendben nála. Éppen hogy csak megtudták menteni a kicsi életét. Utána ő is ott sírt.

Utána pár nappal már együtt mentek le cigizni az udvarra. Hát mit ne mondjak szép kis társaság volt.

Megéri ez neked?

2012. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Napi 1 dobozzal szívtam 6 hónappal azután hogy közölték meddő vagyok. Kiderült, hogy valamilyen csoda folytán teherbe estem. Kb 1 pillanatba telt eldönteni hogy inkább a baba mint a cigi. Teljesen egészséges 3,5 kg-os kisfiam született a 39.hétre. Immunrendszere tökéletes. Nekem ez többet jelent mindennél. Barátnőm végig cigizett terhesség és szoptatás alatt és egy kis megfázástól úgy legyengült az immunrendszere a kicsinek 2 évesen hogy húzta a lábát! 3 hónap alatt 2 hetet járt bölcsibe. Mai napig folyton beteg. Gratulálok: az életed legfontosabb személyének az egészségét kockáztatod! 3,5 Éves kisfiú Anyuja és 35 heteske
2012. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Amíg én vajúdtam,a másik ágyon ott kinlódott egy anyuka örjöngött hisztizett,már már könyörgött hogy császározzák meg,sokkal gyengébbeket mutatott neki a fájásmérő mint nekem,ráadásul szemtelenül fiatal is voltam végül a babám is nagyobb lett és még elég vékonyka is vagyok,mégis több önuralmam volt mint annak a nőnek!Végül bejött a doki és leteremtette,hogy azonnal fejezze be ezt a a cirkuszt....és ha már két hete bennt feküdt és napi szinten többször találkozott vele a dohányzónál,szenvedjen is meg azért a gyerekért...Végülis lett neki 40.hétre egy 2600gos babája 4 óra vajúdás alatt.Én a 14.óra vajúdás után 3400g-os babának adtam életet!végtelenül sajnálom azokat az agyatlan nőket akik nem képesek a gyermekükért áldozatot hozni undorítónak és vissza taszítónak tartom!Olyan mintha a csecsemő szájába nyomnál egő cigarettát!A másik undorító dolog ha szoptató anyuka tolja babakocsit és úgy füstöl mint a gyárkémény....gyönyörűek az ilyen "anyák" valószínű a gyereked is alig lesz 14 éves amikor már pöfékelni fog!ha nem lesz asztmás!Gyanítom le leszek pontozva de pont le--arom!Tényleg két óriási nagy pofon kellene az ilyen nőknek!Az én anyám 20 év után erős dohányosként le tudta tenni a cigit amikor terhes lett a bátyámmal...Fejben dől el minden!De akinek a saját kénye kedve előbbre van amint a gyermeke az elég sajnálatra méltó!Nem tudom egyáltalán direkt vita témának dobtad fel a kérdést mert tudhattad hogy rengeteg ellenző lesz!
2012. máj. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Anyukám 16 éves kora óta dohányzik. Velem való terhessége alatt is dohányzott, bár állítása szerint kevesebbet. Egészségesen születtem, de gyűlölöm a cigit és a cigifüstöt. Anyu meg örülhet neki, hogy nem lett bajom. 15 hónapos a lányom, de igyekszem kerülni a dohányos embereket, ha pedig anyuékhoz megyünk sose gyújt rá a lányom 15 méteres környezetében.

Tedd le, ne akarj ártani vele a babádnak.

2012. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Már előre sajnálom a kisbabádat, hogy olyan anyja lesz, aki annyit nem tud érte megtenni, hogy leteszi a cigit. És hogy még a férjedet is átvágod, szánalmas vagy.
2012. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én ahogy megtudtam hogy terhes vagyok egyből leraktam,nem tudtam volna elviselni ha valami történik a babámmal akár a cigitől akár mástól,nem tudhatom mitől,de legalább ezt megtettem érte! Nekem simán ment amúgy és nem is hiányzik folyamatosan ő rá gondolok és a lelkiismeretemre ami nem bírná elviselni ha történne valami. De remélem nem lesz semmi gond nálad!
2012. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A cigaretta letevése az agyban dől el, de ehhez agy is kell. Hánynom kell ha meglátok az utcán egy nagy pocakos anyát cigarettával a szájában.
2012. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!