Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a következménye napi...

Mi lehet a következménye napi 1 szál ciginek?

Figyelt kérdés

Van egy közösség, akik így talán befogadnának, és amíg kipróbálom, hogy így mit érek el náluk, elszívnék napi 1db cigit, mert így lenne ok, hogy miért megyek velük cigizni.

Szóval csak heti 5napon 1szál cigiről lenne szó.

Ez a kis mennyiség vezethet valamilyen betegséghez?

( Lécci ne ojat írjatok hogy barátkozzak mással, mert rajtuk kívül nem járnak mások nagyon bulizni, és nem is jövök ki velük jól, én pedig szeretnék ebből is egy kis ízelítőt, csak érdekel mit kockáztatok.)


2009. dec. 23. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes út vezet a rászokáshoz!!! De komolyan! Barátkozz velük és beszélgessetek de ne gyújts rá csak azért mert ők is cigiznek!!!
2009. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
ajánlom neked a : www.cikiacigi.hu
2009. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Napi egy szál cigitől semmi bajod sem lesz.

Ha egy forgalmas út mellett gyalogolsz egy két kilómétert,akkor több füstöt beszívol mint ami egy cigiben lenne,és a kipufogó gáztól se lesz semmi bajod.

2009. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez igaz? Itt a rászokásról van szó! Én kibírnám hetekig hogy ne szívjam a benzingőzt de ha a "mozdulat" benne van akkor a rágyújtás és velejárói igen is hiányozni fognak!!
2009. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

-hát...most mit mondjak...árt...még ha hétvégente szívod el azt az egy szálat is árt...

-én is így szoktam rá...barátok és társaság miatt... és próbáltam már hogy na jó vége és leszokok...de egy hát után ingerültebb és agresszívebb lettem mindenkivel mit a mensim első 2 napjába..;)).. és amikor láttam h szívják éreztem h megveszek ha nem gyújthatok rá... aztán most ott tartok hogy hétköznap minden nap egy szál... hétvégente meg, mikor együtt vagyunk a barátokkal akkor annyi amennyi csak lehet...szóval amíg "jól esik"...

-de teljesen megértem mert egy adott ponton lenézik már az embert hogy jó szent vagy meg bla bla...

2009. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

20:48as

*hét

bocs

2009. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a következménye, hogy előbb-utóbb nem napi egy szál lesz belőle, hanem sokkal több. Annak pedig nyilván hallottad már a következményeit az iskolában. Írtad, hogy nem kérsz ilyen választ, de azért megjegyzem, hogy ha valaki csak akkor barátkozik veled, ha cigizel, az minden, csak nem igazi barát. Szerintem nem éri meg azért tönkretenni az egészségedet, hogy néhány jópofizós emberke méltónak találjon arra, hogy velük mehess bulizni.
2009. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kösznnöm a válaszokat, és tudom hogy ne ezt kéne, csak úgy szeretnék belekóstolni hogy milyen is ez.

Am suliba sem oszttársak nem vagyunk semmi, ők születbe cigiznek...szal...

2009. dec. 23. 21:26
 9/23 A kérdező kommentje:
*szünet
2009. dec. 23. 21:46
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Ígyis-úgyis meghalsz rákban akárhogy állítod be a napi 1 szál cigit. Remélem is hogy fájdalmasan halsz bele és lassan hogyha mások miatt rászoksz.. mert az menő és te ebbe meg abba kóstolnál bele akkor dögölj meg a napi ártalmatlan 1 szál cigidben..
2009. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!